PLURAL +

Міжнародна організація з міграції (МОМ) запрошує молодих українців (9 – 25 років) взяти участь у конкурсному фестивалі молодіжного відео “PLURAL +” на тему міграції та різноманітності, що відбудеться в Нью-Йорку.

З 1-го липня по 30 серпня 2009 року молодь зі всього світу може надсилати свої відеосюжети на тему міграції та різноманітності. Відео буде оцінювати престижне міжнародне журі, до складу якого входить всесвітньо відомий іранський режисер, сценарист та продюсер Аббас Кіаростамі.

Фестиваль PLURAL + спрямований на посилення можливостей молодим людям висловитися з приводу міграції та різноманітності, та зробити так, щоб їхній голос був почутий іншими людьми. В рамках фестивалю молодь з усього світу може надсилати свої короткі відео, в яких відображені думки, позиції, запитання та пропозиції щодо гармонійного розвитку суспільства.

Цей молодіжний проект «Відео-фестиваль PLURAL +» є результатом Другого форуму Альянсу цивілізацій ООН у Стамбулі, що проходив 6-7 квітня 2009 року. Цей форум сконцентрував у собі енергію, уяву та ідеї широкого кола партнерів, від міжнародних організацій до медіа, від урядів до громадянського суспільства, від релігійних лідерів до молоді.


Tags: