1 ЧЕРВНЯ ЧЕРНІВЕЦЬКІ ПЛАСТУНИ СКЛАДУТЬ ГІГАНТСЬКИЙ ПАЗЛ


___________________________________________

У вівторок, 1 червня, пластуни Чернівців складуть гігантський пазл із зображенням українських вояків різних епох. Складатимуть кількаметрову мозаїку на Центральній площі, що в самому центрі міста. Композиція формуватиметься з понад 130 фігурних частин. У заході візьмуть участь відомі жителі міста.

_________________________________________________________

Такий проект має назву «Вчимо історію разом!», його завданням є у ігровій формі зацікавити дітей до вивчення української історії, а зокрема славних українських військових традицій.

В ілюстрації гігантської мозаїки використані зображення вояків Київської Русі, Запорізьської Січі, Карпатського опришка, Січового Стрільця, вояка Української Народної Республіки, Української Галицької Армії, Карпатської Січі, І українського фронту та Української Повстанської Армії. Для виховного моменту підростаючого покоління всі ілюстрації, підписані роками діяльності кожного війська.

Проект «Вчимо історію разом!» є Всеукраїнської акцією. Після Чернівців мозаїка поїде у інші обласні центри та міста України де діють осередки Пласту.

Початок акції о 15:00

Прес-служба

станиці Чернівці

Пласту НСОУ


Tags: , ,