Ректора БДМУ Василя Пішака звільнено з посади

Сьогодні, 25 лютого, приймальня університету прийняла факс з міністерства охорони здоров’я з текстом наказу МОЗ України № 13 від 25.02.2010 року про те, що термін перебування Пішака Василя Павловича на посаді ректора припиняється 27 лютого цього року. Тимчасово виконуючим обов’язків призначається проректор по науковій роботі – Іващук Олександр Іванович.

Сьогоднішнє чергове засідання вченої ради Буковинського медичного університету пройшло не дуже очікувано. Ректор університету Василь Павлович Пішак виступив із неприємною заявою щодо перебування його на даній посаді.

З середини минулого року, а пізніше вже і перебуваючи на стаціонарному лікуванні Василю Павловичу доводилося в судовому порядку розбиратися з доганами на нього від імені міністерства охорони здоров’я України. В результаті тих судових тяганин догани визнали безпідставними, але напади на особу ректора не припинялися.

Василь Павлович ще досі перебуває на стаціонарному лікуванні з приводу серйозної хвороби, тому подібні дії з боку міністерства, наголосив ректор, є протиправними. Пан Пішак заявив, що не буде миритися з таким ставленням і подасть позов до суду.
Члени вченої ради та присутні висловили свою підтримку Василю Павловичу і вирішили зібрати збори трудового колективу, запросивши представників міністерства, сподіваючись принаймні на діалог.

Подейкують, що на місце ректора БДМУ зазіхається сам Князевич, нинішній міністр охорони здоров’я; мовляв, міністром йому бути вже недовго залишилося – от і готує собі гарну посаду.

Цікаво чим справа закінчиться;
але чим би не закінчилась – ректором панові Пішаку з огляду на його поважний вік також довго не бути.
І чи тепер, чи трошки згодом – а війна за посаду ректора БДМУ неминуча.


Tags: , , ,