«Ефемерність» Петра Романчука у «Depo’t center»

У виставковому залі ТРЦ «Depo’t center» (DEPOT Development Group ГК «Фокстрот») пройде виставка Петра Романчука «Ефемерність». Бажання митця подати живопис новими підходами, передати абстрактні речі абстрактними прийомами та паралельно сполучити це бажання з блуканнями світом розвинутих технологій, розшифрування «матриць» все це можна побачити у творах митця.
Живопис дії (action painting) почався всередині минулого століття, коли суспільство розпочало змінювати усталені стереотипи сприйняття фізичного і психологічного світу. Попередні виставки Петра Романчука викликали у багатьох критиків і глядачів асоціацію з ілюзорністю реальності. В творах митця ми можемо побачити, що реальність для нього не є чимось цілісним – вона крихка та ілюзорна, вона текуча й ефемерна.

Проект підтримали: генеральний медіа-партнер «ТВА», Медіа група «СІТІ», генеральний інформаційний партнер «Молодий Буковинець», «Від і До». Радіо-партнер «Станція 103,2 FM». Інформаційні партнери: «Погляд», «Биковина online». Партнери проекту: «Художній салон Наталії Богомаз», ресторан «Білий дім».

Період проведення вернісажу з18 по 30 червня 2010 р. з 10.00 до 19.00 год.
Вхід вільний.


Tags: , , ,