Петро Гасюк: нам усім треба плакати

Сьогодні у офісі облорганізації партії «ВО «Батьківщина» (вул. Кафедральна, 8/1) відбулася прес-конференція народного депутата України (БЮТ) Петра Гасюка з приводу фальшивки «Союз Ющенка-Януковича отримав документальне підтвердження».
Справа в тому, що кілька днів тому Козачок Ярослав Вікторович, доктор наук, професор, заступник керівника головної служби з внутрішньополітичних питань та регіонального розвитку Секретаріату Президента України – оприлюднив документ під назвою “УГОДА ПРО ПОЛІТИЧНЕ ПРИМИРЕННЯ ТА РОЗВИТОК УКРАЇНИ”; яку начебто підписали Віктор Ющенко та Віктор Януковіч; чим спричинив неабиякого резонансу.
При цьому він надав представникам преси сам документ, підписаний обома Вікторами.

Звісно ж, прес-служби останніх усе заперечують.

Саме тому сьогодні і відбулася ця прес-конференція у Чернівцях – а також і в Києві, УНІАН.
І офіційний сайт Юлії Тимошенко стверджує, що “Змова двох Вікторів несе загрозу демократії“; крім того – що “Більше 70% українців не схвалюють спільні дії Ющенка і Януковича“.

У Чернівцях також представникам преси роздали копії заяви пана Козачка та угоди між двома Вікторами.
Крім того – звісно ж, йшлося і про справи місцеві: про кадрову політику у Чернівецькій області в разі перемоги на виборах Юлії Тимошенко, про основні пріорітети подальшого розвитку краю; також – про місцевих політичних перебіжчиків, які вже “колядують під вікнами офісу облорганізації ВО “Батьківщина” і сподіваються щось виколядувати” (пан Кобевко запропонував тим цукерки якісь виносити, печиво).

Петро Кобевко: і що ж нам тепер робити після підписання такої угоди?
Петро Гасюк: нам усім тепер треба плакати!

Що ж – вибори покажуть…


Tags: , , ,