Логотип Петрівського ярмарку


Тепер це офіційне лого Петрівського ярмарку; автор – студентка ЧТЕІ КНТЕУ Анастасія Глухова

Конкурс тривав з 17 березня по 18 квітня.
Комісією було прийнято 14 заяв від учасників Конкурсу. В багатьох заявах було надано по декілька (від 2 до 7) ескізних пропозицій логотипу Петрівського ярмарку.
Ескізні пропозиції Комісія розглядала та оцінювала за наступними критеріями: змістовне, кольорове, естетичне сприйняття, яке відображає ідентичність Петрівського ярмарку, оригінальність ідеї та зміст художнього рішення, простота форм і гармонія кольорів, можливість відтворення на сувенірній, друкованій та іншій рекламній продукції.

(с) Департамент економіки Чернівецької міської ради

 • Aліса

  Логотип, що переміг, не подобається.Це не логотип, а нагромадження бантиків, хвилястих ліній, що змішались з гербом Чернівців. Неактуально і враження, що це логотип якихось дамських атрибутів.А хто були члени журі? Напевно люди без фахової освіти…

  • Mykola

   http://chernivtsy.eu/portal/?p…ось тут бачимо, що Комісію із визначення кращого логотипу Петрівського ярмарку очолив перший заступник міського голови Микола Попадюк. До її складу увійшли депутати міської ради, голова обласного відділення Всеукраїнського фонду культури Валентина Діаковська, директор центру культури «Вернісаж» Лариса Канюка, директор обласного художнього музею Інна Кіцул, завідувач кафедри товарознавства та маркетингу Чернівецького ТЕІ КНТЕУ, керівники департаменту економіки, відділу міжнародних відносин та зв’язків з громадськістю, інформації, економічного розвитку громади міської ради.а комісія із визначення переможця засідала вже на чолі з заступником міського голови Петром Ротарем; склад самої комісії, мабуть, залишився таким самим як було заявлено на початку, лиш голова змінився

   • Aліса

    Дякую для ознайомлення з членами журі. Тепер і не дивуюсь, що вибрали такий "взірець", який не можна назвати і логотипом.Основні вимоги до логотипу : універсальність, оригінальністьі асоціативність у даному зображенні не витримані.

    • Mykola

     логотипи – справа дуже непроста, хоч широкому загалу й може здатися шо там ніби все просто;а звідки фахівців їм було взяти? якби в журі був фахівець – так навіщо тоді конкурс, хай би сам і розробив лого:)

     • Aліса

      Але це, нажаль, виховує в тих, хто не знає, що таке логотип, хибне уявлення про справжній логотип. Цікаві роботи з цього приводу у художників Цеслер & Войченко. В Могилянці у 2005 була виставка їх творів. Вони автори не тільки логотипів)

     • Mykola

      але от на місці міської ради – як було діяти?за 2000 гривень серйозні логотипи не робляться, а обирати треба з того, що подали на конкурс..

     • Aліса

      На сайті "Від і до" виставили посилання на логотипи, які чомусь не прийняли комісією. Там є взірці більш оригінальні і такі, що більш підходять, ніж обраний. ( Особисто до художниці не маю ніяких претензій, комісія вибрала її роботу. Маю претензії до комісії)) ).

 • Boss

  ахахаха! знову Чернівці напороли ! ! !

 • Aліса

  Але це, нажаль, виховує в тих, хто не знає, що таке логотип, хибне уявлення про справжній логотип. Цікаві роботи з цього приводу у художників Цеслер & Войченко. В Могилянці у 2005 була виставка їх творів. Вони автори не тільки логотипів)

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото