Петрівський ярмарок 11 липня

УВАГА!
Урочистості з нагоди свята Петрівського ярмарку розпочнуться об 11 годині 11 липня біля Центрального входу в парк культури і відпочинку імені Т.Шевченка, а не біля міської ради, як повідомлялось попередньо!

ШАНОВНІ ЧЕРНІВЧАНИ І ГОСТІ МІСТА!

Запрошуємо вас на традиційний Петрівський ярмарок, який відбудеться 11 липня 2010 року в парку культури та відпочинку імені Т.Шевченка та прилеглих вулицях.
До вашої уваги великий і різноманітний вибір продуктів харчування вітчизняного виробництва. Свою продукцію презентуватимуть промислові підприємства краю.
Цього року участь в Петрівському ярмарку візьмуть підприємці і підприємства з 18 областей України, а також з Румунії та Білорусії.
Виставки-продажі товарів народного споживання та будівельних матеріалів, кондитерських та хлібопекарських виробів, продукції бджільництва, книг та друкованої продукції, виробів народних майстрів, образотворчого мистецтва тощо будуть розташовані на вулицях Головній, Садовій, Ольги Гузар та на території парку.
Свої послуги пропонуватимуть туристичні підприємства, а черговий благодійний аукціон проведуть учасниці клубу «Успішна чернівчанка». Стравами буковинської кухні можна буде пригоститися на фестивалі закладів ресторанного господарства. Вперше цього року там же відбудеться і «Свято шашлику».
Шанувальників мистецтва очікують виступи аматорських колективів художньої самодіяльності,а також всіх запросять на демонстрацію модельного одягу. На розі вулиць Головної та Садової відбудеться Парад наречених.
Прихильників спорту очікують різноманітні заходи, зокрема турнір на звання «Богатир року» та футбольний матч між командами «Буковина» та «Зімбру» (Молдова).
До вашої уваги також виставка-продаж автомобілів, мотоциклів, велосипедів.
Під час ярмарку проводитиметься доброчинна акція по збору коштів на придбання медичного обладнання для міської дитячої лікарні. З 10 години ранку в парку будуть встановлені урни для збору благодійних коштів: біля танцювального майданчика та на сцені біля фонтану. Ще з двома урнами по алеях парку будуть ходити волонтери. Не залишайтесь байдужими до здоров»я маленьких чернівчан!
За рішенням оргкомітету ярмарку, всі учасники працюватимуть у національному вбранні. Закликаємо чернівчан і гостей міста підтримати цю ініціативу і також відвідати ярмарок в цей святковий день в національних строях.

(с)
Оргкомітет


Tags: , ,