Передача Вифлеємського Вогню Миру

Ще 11 грудня українська делегація пластунів зі скаутами інших країн світу взяла участь в урочистій месі у Віденському кафедральному соборі. Служба Божа проходила з нагоди старту міжнародної естафети “Вифлеємський вогонь миру”.
18 грудня о 11:00 за київським часом на нейтральній території між Молдовою та Україною в районі переправи Мамалига пластуни Станиці Чернівці здійснять передачу Вифлеємського Вогню Миру скаутам Молдови. В цей же день о 14:00 за Київським часом на переправі Порубне вперше відбудеться передача Вогню скаутам Румунії.
А ввечері 18 грудня на Соборній площі міста Чернівці активісти міського осередку Пласту передадуть вогонь міському голові Чернівців М. Т. Федоруку.
19 грудня, під час ранкової меси, всесвітня естафета Вифлеємського Вогню Миру досягне буковинської католицької громади в центральному католицькому храмі Буковини – Костелі Воздвиження Чесного Хреста.

Сторожинецький осередок Пласту – НСОУ здійснить передачу Вифлеємського Вогню Миру в церкви м. Сторожинець.

З українського боку в акції візьмуть участь пластуни Станиці Чернівці, Станиці Коломия та Івано-Франківськ, з боку Молдови – представники організації «Скаут Молдова», з боку Румунії представники «Organiza?ia Na?ional? Cerceta?ii Rom?niei».
Захід відбуватиметься за сприяння відділу у справах сім’ї та молоді обласної адміністрації.

Додаткову інформацію про Пласт можна знайти тут: http://www.plast.org.ua

Додаткову інформацію про Вифлеємський Вогонь Миру шукайте за цим посиланням: http://www.vohon.plast.org.ua


Tags: , , , ,