Панорама-Чернівці

Компания «Боянівка» 19 вересня 2009 р. о 12.00 год. презентує – найбільший в Україні центр дозвілля та культури «Панорама-Чернівці» загальною площею більш ніж 26 000 кв.м.

Місце проведення: м. Чернівці, вул. Хотинська, 43
Торговельно Виставковий Комплекс «Боянівка»

Програма офіційного відкриття
19 вересня 2009 р.
12.00 – Урочисте відкриття
12.00 – виступ М. Бурмаки, гуртів «Мандри», «Арснова»
14.00 – подарунок від «Панорама-Чернівці» гурт «Океан Ельзи»
16.00 – Льодова вистава театру «Кришталь»
19.00 – Виступ переможців «Червона Рута – 09»
20.00 – Виступ гуртів «Моторола», «ТакТак»
22.00 – Диско-Шоу Dj

20 вересня 2009 р.
11.00 – шоу-програма дитячої студії «Мрія»
13.00 – шоу «Мильних Бульбошок»
14.00 – конкурсна програма в «Боулінг-Клубі»
15.00 – Шоу «Надувних кульок»
16.00 – Розіграш святкової лотереї
19.00 – Hip-Hop chellendge
20.00 – КВН “Албанія»

Центр розваг «Панорама-Чернівці» створений для сімейного та індивідуального відпочинку з урахуванням найновітніших світових технологій індустрії розваг. Розвиток західного регіону в даному напрямку тільки набирає обертів. ТОВ «Боянівка» презентує на західній Україні єдиний Торговельно-Розважальний центр подібного формату. Дизайнерські та сюжетні рішення елементів центру реалізовані з урахуванням архітектурних стилів, національних особливостей нашого міста.

«Панорама-Чернівці» об’єднує основні функції дозвілля: розваги, харчування, дитячий відпочинок, супроводжуючі послуги, торгівлю, спорт, виставкову та театральну діяльність.

Інтерактивне кафе «Транс-Форс» – займає особливе місце серед віртуальних розвиваючих атракціонів. Комплекс – інтер’єр космічного корабля з панорамним екраном, поєднаний з рестораном на 188 місць. В режимі інтерактивного стимулятора демонструються розважальні, пізнавальні та загально-розвиваючі фільми-програми. Також існує можливість трансляції спеціальних програм спортивного напрямку в режимі он-лайн. Всі технологічні процеси максимально комп’ютеризовані.

«Транс-Форс» – це і кафе, і сучасний пізнавальний ресурс, і атракціон нового покоління, де протягом дня відбуваються програми для школярів, а ввечері та на вихідні заклад запрошує взяти участь в інтерактивних забавах, як дітей, так і дорослих.

Любителям активного відпочинку Розважальний центр презентує Льодовій майдан «Айс-Плац», площею 1100 кв.м. – це велика сучасна крижана арена, яка дозволяє проводити професійні тренування і змагання з фігурного катання.
Восени цього року «Панорама-Чернівці» відкриває професійну школу фігурного катання на льоду. Керівники школи діючі тренера збірної України, неодноразові чемпіони України та Росії.

Атракціон лазерних боїв «Гіпербласт» – це захоплююча гра, спорт, екстрим, а також можливість проявити себе тактиком або ж стратегом в команді. Гра відбувається в унікальному лабіринті загальною площею 320 кв.м., який стилізований під інопланетне місто. Суть гри полягає в ураженні лазерних датчиків на жилеті і бластері супротивників вистрілами з лазерного пістолета.

«4-D кінотеатр» – атракціон, в якому зібрані останні розробки світової індустрії – об’ємне зображення, що виходить за межі екрану, динамічні крісла, що імітують рух, шестиканальний панорамний звук. В основі такого комплексу розваг лежать технології, які були взяті зі сфери авіації та космонавтики. Зображення супроводжується спеціальними ефектами: вітром, дощем, туманом, запахом, спалахами світла. Об’ємне зображення передає відчуття реальної присутності.

– ми знаємо, як створити бажаний подарунок не тільки для інших, але й для себе!

«Скеледром» – Загальна площа високотехнологічного сучасного стенду складає 100 кв. м з висотою 6 м, та 10 трасами різного ступеня складності. На скеледромі представлені всі можливі варіанти рельєфу, що робить лазіння захоплюючим та різноманітним.
Мотузковий парк має 16 перешкод для дорослих і дітей. Тренування можна почати при будь-якому рівні підготовки за допомогою професійних інструкторів.

Окремі секції «Боулінг» і «Більярд» організовані на рівні клубів та орієнтовані на проведення всеукраїнських турнірів.

Боулінг-клуб «Максимус» пройшов сертифікацію і, також, є офіційним членом Федерації спортивного боулінгу України. Наявність кваліфікованих тренерів в даних клубах дозволяє проводити як любительські, так і професійні турніри відповідного рівня.
Боулінг-клуб «Максимус» на 24 доріжки, обладнаний окремим входом і просторово об’єднаний з Більярдним-клубом, може щоденно приймати біля 2000 відвідувачів. Сьогодні це найбільший Боулінг-клуб в регіоні.

Більярдний клуб «Імперіал» має в наявності 68 більярдних столів (російський більярд, снукер, пул) розміщений в різних залах. Окремі зали з терасами для VIP-персон здатні створити дружелюбну та затишну атмосферу, яка якнайкраще підходить для хорошого відпочинку та гарної гри.

Здійснені на рівні сучасних технологій і новітніх досягнень в сфері індустрії розваг, комплекс «Панорама-Чернівці» дозволяє досягнути максимальної концентрації, різноманіття та високого рівня організації дозвілля і заслужено може претендувати на звання флагмана розваг для Західного регіону.

До уваги чернівчан ((с) прес-центр міської ради)!!!
19 вересня чернівчан запрошують на відкриття найбільшого в Украјні центру розваг ” Панорама- Чернівці”. У зв”язку з цим 19 вересня до 00.30. буде продовжено роботу тролейбусного маршруту №5, а також автобусних маршрутів :

* №1 ( вул.М.Тореза – завод ” Кварц” );
* №17 ( вул.Південно-Кільцева – Садгора);
* №18 ( вул.Садова- вул.Дунайська) ;
* №34 ( Гравітон – ТОВ Боянівка);
* №36 ( вул.Садова- Чорнівський млин).

Цими автобусами можна буде дістатися до торговельно-виставкового комплексу “Боянівка”, у складі якого працюватиме розважальний центр “Панорама -Чернівці”.
На тролейбусному маршруті №5 для зручності чернівчан 19 вересня працюватимуть 24 машини.
Додатково 19 вересня з 11.00 до 00.30 курсуватимуть автобуси із Соборној площі до центру ” Панорама-Чернівці”.
Святкові заходи у розважальному центрі ” Панорама -Чернівці” триватимуть з 12.00 до 00.30.


Tags: ,