Панорама-Чернівці: відкриття

Фото і текст – Акентьєва Мирослава [slava_ansuz@rambler.ru]

Сьогодні, 19 вересня, як і було анонсовано, відбулося відкриття найбільшого в Україні розважального центру – “Панорама-Чернівці”, щоправда дещо пізніше по часу, ніж це передбачалося.

Сама будівля, на перший погляд, нічим таким особливим і не відзначається, та головний архітектор проекту Віталій Жорін зумів досить цікаво представити внутрішнє планування, де вмістилися і просторий хол, і величезний льодовий майданчик, і багацько кав’ярень, ресторанчиків, маленьких заплутаних коридорчиків та безліч залів для більярду, боулінгу, кінотеатрів…
Під музику Штрауса відвідувачі із подивом та захопленням прогулювалися, фотографувалися та просто відпочивали, жваво обговорюючи головну новину дня.
До дійсно працездатного комплексу, звісно, ще роботи і роботи, але – будемо сподіватися, дооблаштування триватиме недовго.

Інтерактивне кафе «Транс-Форс»

«4-D кінотеатр» – атракціон, в якому зібрані останні розробки світової індустрії – об’ємне зображення, що виходить за межі екрану, динамічні крісла, що імітують рух, шестиканальний панорамний звук. В основі такого комплексу розваг лежать технології, які були взяті зі сфери авіації та космонавтики. Зображення супроводжується спеціальними ефектами: вітром, дощем, туманом, запахом, спалахами світла. Об’ємне зображення передає відчуття реальної присутності.

Більярдний клуб «Імперіал» має в наявності 68 більярдних столів (російський більярд, снукер, пул) розміщений в різних залах. Окремі зали з терасами для VIP-персон здатні створити дружелюбну та затишну атмосферу, яка якнайкраще підходить для хорошого відпочинку та гарної гри.

Боулінг-клуб «Максимус» пройшов сертифікацію і, також, є офіційним членом Федерації спортивного боулінгу України. Наявність кваліфікованих тренерів в даних клубах дозволяє проводити як любительські, так і професійні турніри відповідного рівня.
Боулінг-клуб «Максимус» на 24 доріжки, обладнаний окремим входом і просторово об’єднаний з Більярдним-клубом, може щоденно приймати біля 2000 відвідувачів. Сьогодні це найбільший Боулінг-клуб в регіоні.

Льодовій майдан «Айс-Плац» площею 1100 кв.м. – це велика сучасна крижана арена, яка дозволяє проводити професійні тренування і змагання з фігурного катання.
Восени цього року «Панорама-Чернівці» відкриває професійну школу фігурного катання на льоду. Керівники школи діючі тренера збірної України, неодноразові чемпіони України та Росії.

А ось і недоробки:


Tags: , , ,