Олександр Пабат та мітинг НАС у Чернівцях

Як і було анонсовано на офіційному сайті Народної Армії Спасіння – учора, 17 грудня, на Центральній площі у Чернівцях відбувся мітинг НАС; очолив який сам кандидан у Президенти – Олександр Пабат.

На дворі було холодно, ситуація із транспортом складна – може, тому; а, може, і з якихось інших причин – але було не надто людно.

Звучали гучні заяви про підтримку серед “простих людей”, про неможливість далі так жити; про зловживання, про обман, про розвал економіки й усього решти.

Разом з тим рекомендуємо на сайті Центральної Виборчої Комісії подивитися дуже просту річ: склад окружних виборчих комісій (ОВК), що створено на території Чернівецької області (це округи 204-207).
Що ми бачимо?
Ми бачимо, що:
1. Округ 204 (Чернівці)
2. Округ 205 (центр – Сторожинець; Сторожинецький, Вижницький, Кіцманський, Путильський райони)
3. Округ 206 (центр – Новоселиця; Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький райони)
4. Округ 207 (центр – Хотин; місто Новодністровськ, Хотинський, Заставнівський, Сокирянсье кий, Кельменецький райони).

Так ось – як бачимо, до ЖОДНОЇ з ОВК у Чернівецькій області не подано членів від кандидата у Президенти Пабата.
Тобто практично можна стверджувати, що Олександр Пабат жодним чином не долучився до виборчого процесу у Чернівецькій області – не подав ні членів ОВК, відповідно, не буде й спостерігачів від цього кандидата, також не буде й членів ДВК.
Про яку таку підтримку з боку виборців йшлося учора під час мітигну – якщо ніхто не взявся представляти кандидата у Президенти як член ОВК, як член дільничої виборчої комісії (ДВК)?


Tags: ,