Основне за 16 лютого

ПО БУКОВИНІ:

Готуються нові регуляторні акти
Зміни до Положення про проведення земельних аукціонів для продажу земельних ділянок або права їх оренди у Чернівцях готує департамент містобудівного комплексу та земельних відносин, а доповнення до Правил торгівлі на ринках міста – департамент економіки міської ради.
Відповідно до вимог державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності проекти цих рішень до винесення на розгляд сесії міської ради опублікують для громадського обговорення в газеті міської ради «Чернівці».

Черговикам вже не потрібно буде щороку збирати довідки
Чернівчанам, які перебувають у черзі на житло, в тому числі кооперативне, відтепер не потрібно буде щороку збирати довідки у ЖРЕПах та БТІ для підтвердження своїх прав.
З цього року черговику достатньо буде лише особисто надати заяву за місцем перебування на квартирному обліку ( у районну раду або відділ обліку, розподілу, обміну та бронювання житла департаменту ЖКГ міської ради), в якій засвідчити, що за рік у нього не змінилися умови проживання, склад сім’ї, збереглося право на пільги.
Передбачити такий поряд щорічного підтвердження перебування громадян на квартирному обліку доручив міський голова Микола Федорук.

Завтра, 17 лютого, о 14.15 в Ратуші ( каб.105) керівникам комунальних підприємств, закладів освіти, культури та спорту презентуватимуть обладнання для обігріву пиміщень високотемпературними (низькотемпературними) тепловипромінюючими панелями та нагріваючою плівкою.
Запрошуються представники ЗМІ.

(с) Прес-центр Чернівецької міської ради

В УКРАЇНІ ТА СВІТІ:

18 лютого ц.р. Президент України ВІктор Ющенко проведе зустріч із Президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Томасом Міровим.

Комітет з питань протидії ВІЛ-інфекції /СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам розробив та запровадив інформаційний сайт http://www.stop-aids.org.ua/, який покращить інформування громадськості з зазначених питань.
Віднині громадяни можуть ознайомитися з законодавством у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу, аналітичними матеріалами, оперативною статистикою, взяти участь в громадському обговоренні проектів нормативно правових актів.

Керівники ВНЗ, що порушили порядок виплати стипендій, будуть притягнуті до відповідальності

З 11 по 13 лютого ц. р. у м. Бангалор, Республіка Індія, проходив Міжнародний авіакосмічний салон «AEROINDIA 2009», українську офіційну делегацію на якому очолював Міністр промислової політики України Володимир Новицький. …

Завтра, 17 лютого, Президент України Віктор Ющенко відвідає Хмельницьку АЕС, де проведе розширену нараду з питань розвитку атомної енергетики. Про це повідомила на брифінгу Прес-секретар Президента Ірина Ванникова….

Ринок праці в Україні трансформується – збільшується попит на робітників та продавців, зменшується – на бухгалтерів та касирів. Також додаткову потребу в кадрах відчувають галузі, які заміщують на вітчизняному ринку нестачу імпортних товарів. Про це сказала Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова в інтерв’ю телеканалу „ICTV”.

Радіопрограма «Акценти Президента»

Заява “великої сімки” у Римі. Повний текст


Tags: , , , , , ,