Кампанія громадського спостереження за ЗНО в Чернівецькій області


_______________________________________________________

Під час громадського спостереження за ЗНО у Чернівецькій області ОПОРА проведе 42 спостереження. Цьогорічне зменшення кількості пунктів тестування дасть можливість спостерігачам ОПОРИ побувати практично на кожному із них. Таким чином, вдасться сформувати цілісне бачення перебігу тестування в області, оцінити рівень дотримання процедурних норм і зафіксувати ймовірні порушення як з боку абітурієнтів, так і з боку адміністрації.

Спостерігачі працюватимуть на 40% пунктів тестування під час кожної з сесій української мови та літератури, на 30% пунктів тестування з математики, інші предмети будуть забезпечені спостерігачами на чверть. Пункти тестування для моніторингу обиралися відповідно до статистичної вибірки.


Інформація щодо якості підготовки та проведення ЗНО від кожного зі спостерігачів оперативно надходитиме до кол-центру організації через СМС. Кожен активіст в зашифрованому повідомленні надсилатиме звіт, який укладатиметься на основі 22 питань та дасть оцінку якості роботи відповідальних за пункт тестування, інструкторів, чергових та загалом організації ЗНО. Інформація автоматично потраплятиме до спеціально розробленої програми та опрацьовуватиметься без впливу людського фактору. Таким чином, через 1,5 години після закінчення написання робіт абітурієнтами ОПОРА у національному звіті дасть оцінку якості організації та проведення ЗНО.

28 травня в приміщені 14 корпусу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича пройшов семінар для громадських спостерігачів за зовнішнім незалежним оцінювання (ЗНО) на тему «Правове обґрунтування громадського спостереження. Положення про громадський контроль» та «Права та обов’язки організаторів ЗНО». У тренінгу взяли участь 22 людини, які зголосились бути громадськими спостерігачами за ЗНО 2010.

За детальнішою інформацією звертатися:

Керівник освітніх проектів Чернівецького представництво ГМ ОПОРА – Олеся Покорна (0992242436)

Відповідальний за роботу зі спостерігачами – Юрій Хорунжий (0976621552)

(с) прес-секретар
Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА Юрій Хорунжий


Tags: ,