Акція автономних націоналістів у Чернівцях


16 квітня в Чернівцях пройшла перша акція автономних націоналістів – марш, присвячений річниці Коліївщини.

243 роки тому відбулась одна з найяскравіших подій в історії України. Пригноблений український народ піднявся проти своїх поневолювачів. Ця славетна подія ввійшла в історію під назвою Коліївщина.

Автономні націоналісти Чернівців вийшли на вулиці міста, щоб нагадати українцями про те, чия кров тече в їхніх жилах. Сьогодні ситуація дуже схожа на ту, яка була понад два століття тому. І кожен з нас повинен бути готовим взяти приклад з наших славних предків.

Близько двох сотень націоналістів пройшлись центральними вулицями міста з червоно-чорними прапорами та націоналістичними гаслами. Лунало “Хто ми – українці! Чого ми хочем – влади!”, “Памятай чужинець, тут господар українець”, “Кому належить Україна – українцям, кому належать Чернівці- патріотам”. Марш справив сильне враження на перехожих, які раніше такого не бачили.

Акція завершилась мітингом біля памятника Шевченку на центральній площі міста. У марші брали участь представники націоналістичних організацій Чернівців, а також гості з інших міст.

Це перша акція автономних націоналістів в Чернівцях, і ми надіємся, що вона буде потужним поштовхом для подальшого розвитку руху на Буковині.

Автономні націоналісти Чернівців висловлюють подяку ВО “Свобода” за допомогу із заявкою на проведення маршу.

Фото і текст надані прес-службою Автономних націоналістів Чернівців.


Tags: