Акція автономних націоналістів у Чернівцях


16 квітня в Чернівцях пройшла перша акція автономних націоналістів – марш, присвячений річниці Коліївщини.

243 роки тому відбулась одна з найяскравіших подій в історії України. Пригноблений український народ піднявся проти своїх поневолювачів. Ця славетна подія ввійшла в історію під назвою Коліївщина.

Автономні націоналісти Чернівців вийшли на вулиці міста, щоб нагадати українцями про те, чия кров тече в їхніх жилах. Сьогодні ситуація дуже схожа на ту, яка була понад два століття тому. І кожен з нас повинен бути готовим взяти приклад з наших славних предків.

Близько двох сотень націоналістів пройшлись центральними вулицями міста з червоно-чорними прапорами та націоналістичними гаслами. Лунало “Хто ми – українці! Чого ми хочем – влади!”, “Памятай чужинець, тут господар українець”, “Кому належить Україна – українцям, кому належать Чернівці- патріотам”. Марш справив сильне враження на перехожих, які раніше такого не бачили.

Акція завершилась мітингом біля памятника Шевченку на центральній площі міста. У марші брали участь представники націоналістичних організацій Чернівців, а також гості з інших міст.

Це перша акція автономних націоналістів в Чернівцях, і ми надіємся, що вона буде потужним поштовхом для подальшого розвитку руху на Буковині.

Автономні націоналісти Чернівців висловлюють подяку ВО “Свобода” за допомогу із заявкою на проведення маршу.

Фото і текст надані прес-службою Автономних націоналістів Чернівців.

 • "автономні"? від ВО "Свобода"? :)

  • Mykola

   не знаю, Григорію; розмістили надану інформацію в силу того шо свого часу анонсували акцію; про саму організацію знаю не більше за тебе.

  • правий

   вони допомогли…чомуб не віддячити?

  • Mykola

   от така тема, бачиш, збирає завжди найбільше малокультурних коментарів.. виходить – або не чіпати тематики, або коменти закривати((

 • Zal-upa

  Шановні націоналісти валіть нахрен з Чернауц. Тут не ма місця націоналістам.

  • ss1488

   чомуж ти сука під час маршу це не заявив відкрито?чи це ще один кімнатний лев????

  • Малюк

   [*****], ти вибрав влучне імя для себе)). Яке ти маєш право розписуватися за жителів міста?

 • Zal-upa

  А вам пане редактору рекомендую утриматись від таких уподобань. А то прийдеться згадати ваші уподобання до 2004-го року :-)

  • Mykola

   чому ж? згадайте, будь ласка в коменти, видаляти не буду

 • fuck russia!

  кацапу-залупі:)не тобі кацап судити кому з Чернівців забиратись! нічтожне кацапське лайно,повинне знати своє нічтожне місце! Чернівці це Українське місто з 80% населення Українців,і ніякому гімну яке складає пару сотих відстотка від населення міста тут щось судити!заарийся в куток і щоб тебе чути не було,гімно псяче.

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото