Відкриття персональної виставки Ольги Маріно “Червона Рута” (гобелен, текстильний колаж) в Чернівецькому художньому музеї

Відкриття виставки відбудеться 18 травня, у вівторок, 0 15:00, у виставковій залі Чернівецького художнього музею (Центральна Площа, 10).

Твори мистецтва і дизайну Ольги Маріно – це високий рівень професіоналізму, витонченого відчуття Світу та Часу, через дбайливе відношення до власної української та світової текстильної культури. Ії твори несуть гармонію, комфорт і на сьогодні можуть бути гордістю господаря, як це було в Середні Віки та Епоху Відродження.

Має публікації в спеціалізованих виданнях: «Міжнародний туризм», «Welcome to Ukraine», «Салон», «Domus design», «А.С.С. Ватерпас», «Публичные люди», «Архитектура та престиж», «Дом и интерьер», «Академия», «Архідея», «Salon», книга-збірник «Київський літопис», книга-альбом «Архітектура та будівництво України ХХІ століття», альбом по дизайну «Дизель», альбом «200 імен. Декоративне мистецтво України кінця XX століття».

Ольга Маріно – визнаний лідер художнього текстильного простору України (12-ть персональних виставок). Ії роботи узнаванні і знаходяться вмузеях та приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Австрії, Канади, Угорщини, Франції та Африканського континенту.

Художній музей
м. Чернівці, пл. Центральна, 10
тел. (0372) 52-41-06, 52-42-22
дата: з 15 травня по 31 травня
час: 9:00 – 17:00
вартість: Від 2 до 5 гривень

(c) Альберт Комарі


Tags: , , ,