Безкоштовний сольний концерт співачки Оксамити

7 березня, вперше у Чернівцях (Центральний Палац Культури, театральна Площа, 5, о 19:00; вхід вільний) відбудеться сольний концерт співачки Оксамити до свят кохання та весни «Освічуюсь в коханні оксамитовім…». Це унікальне дійство відомої української співачки, сповідь про кохання та одвічні цінності, про віру, надію та любов.
Організатор акції – Молодіжно-громадська організація «Особистість плюс» Всеукраїнської благодійної організації «АСЕТ» www.acet.org.ua

Спільна акція благодійної організації «АСЕТ» і Оксамити – це соціальна ініціатива за здоровий спосіб життя молоді, духовне відродження та високо-моральні цінності. Це вже не перший спільний проект співачки і організаторів. Його мета – виступити проти епідемії СНІДу, проти наркоманії і аморальної поведінки. Об’єднати молодь Чернівців навколо загальнолюдських та християнських цінностей.
Під час концерту гостей чекає безліч сюрпризів та подарунків, приємних знайомств та цікавих гостей! І, звичайно, найкращі пісні від лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів, української співачки Оксамити! Спеціальний гість – співак Роман Ващук.

Оксамита: «Мій концерт – це і є освічення в коханні! Я запрошую всіх бажаючих відвідати благодійний концерт «Освічуюсь в коханні Оксамитовім», з нетерпінням чекаю на зустріч і обіцяю незабутні враження! »

Місце проведення – Центральний Палац Культури, театральна Площа, 5. Початок о 19:00.
ВХіД ВІЛЬНИЙ

ОКСАМИТА – відома українська співачка, поетеса, композитор. Народилася в місті Старокостянтинів, Хмельницької області Отримала музичну освіту в м. Києві, закінчивши Київське Училище Культури та Університет Культури та Мистецтв. Оксамита займає активну соціальну позицію, і своєю творчістю робить внесок у вирішення гострих соціальних проблем суспільства. Вона ініціює благодійні проекти, вважаючи своєю місією пропагувати християнські та загальнолюдські цінності, здоровий спосіб життя, патріотизм, солідарність та співчуття. Тісно співпрацює з Управліннями Культури столиці, ВІЛ-сервісними організаціями, соціальними службами та молодіжними організаціями. Оксамита є авторкою відомого антивоєнного гімну «Любовь сильнее войны» і хіта «Живи!», присвяченого ВІЛ-позитивним людям. Нещодавно співачка презентувала альбом «Любовь сильнее». Більше дізнайтеся на сайтах: www.oksamita.com, www.oksamita-fan.at.ua

Деталі за телефоном: 0509681384, 0639824675 або 557280
Стирова Інна Валер’янівна.


Tags: , ,