Обласний бюджет

Загальний обсяг надходжень до обласного бюджету складе близько 1 млрд. 145 млн. грн., загальний обсяг видатків 1 млрд. 210 млн. грн. Як відзначив перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць, за бюджет, попри гостроту його обговорення та дискусійність, проголосували представники усіх фракцій, представлених в обласній раді. “Ми оперативно впоралися з цим завданням після прийняття державного бюджету України, і Чернівецька область стала однією з перших областей, які ухвалили свій регіональний бюджет”, – відзначив перший заступник очільника виконавчої влади краю, та додав, що загальні видатки, які передбачені на область у державному бюджеті України, безперечно, будуть збільшені за рахунок подальшої роботи обласної державної адміністрації з Кабінетом Міністрів України, Міністерством фінансів України, програм, які є в міністерствах та відомствах.

Георгій Галиць констатував, що по багатьох програмах соціально-економічного розвитку об’єктів, які потребують завершення, ми зможемо отримати додаткові кошти, які дозволять вирішувати ті проблемні питання, які нині є в області. “Якщо розглядати 12 травня як точку прийняття обласного бюджету і подальшу роботу, яка буде вестися обласною державною адміністрацією з міністерствами та відомствами, то я можу оптимістично припустити, що цифра в 1 млрд. 210 млн. грн. – це не остаточна цифра коштів, які будуть освоєні цього року, – відзначив перший заступник глави крайової виконавчої влади, – ця сума буде збільшуватися пропорційно до нашої наполегливості і відстоювання наших програм перед Міністерством фінансів та Кабінетом Міністрів України”.

(с) Прес-служба ОДА

Ось тут, правда, повного тексту обласного бюджету ще бачити змоги не маємо – а шкода, було б цікаво подивитися більш розгорнуто та деталізовано.


Tags: