Обдарована молодь запрошується до участі в конкурсі проектів на здобуття грантів

Як повідомляє відділ у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, щодо подання проектів на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді оголошено нові вимоги і терміни.
Гранти Президента України для обдарованої молоді – це фінансова підтримка державою обдарованої молоді, що надається з метою реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах.
Грант Президента України може отримати громадянин України віком до 35 років. Одна і та ж особа не може одержувати грант двічі. Для о тримання грант а Президента України претендент не пізніше 1 березня року , що передує року виплати гранта, подає до Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту заявку , до якої додаються такі документи:
– реєстраційна картка проекту ;
– опис проекту ;
– кошторис витрат;
– довідка-об’єктивка ( до якої обов’язково додається копія паспорта (перша сторінка і сторінка з позначенням місця проживання (реєстрації), завірена підписом претендента на отримання гранта Президента України (для претендентів грантів Президента України віком до 16 років – копія свідоцтва про народження!);
– два рекомендаційних листи.

Всі перераховані документи подаються в трьох примірниках.

Форми зазначених документів затверджені наказами Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 30.12.05 № 3513 “Про забезпечення реалізації Положення про гранти Президента України для обдарованої молоді”, зареєстрованого Міністерством юстиції 20.03.2006 № 287/1216, від 17.06.2008 № 2449 «Про внесення змін до наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 30.12.2005 № 3513», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04.07.2008 за № 581/15272.

Документи можна надсилати поштою або подати особисто до департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді (01025, м. Київ, вул. Десятинна, 14, к. 3 14 ).
Докладніше – на сайті: www.kmu.gov.ua


Tags: , , ,