Огляд новин за 7 грудня

Кількість представників правоохоронних органів на дорогах міста пояснюється візитом голови ВРУ Володимира Литвина (який також триватиме і завтра):
Володимир Литвин привітав колектив Чернівецького аеропорту
Лідер Народної Партії В. Литвин зустрівся з трудовим колективом ТОВ „Розма”

Чернівецький міський голова Микола Федорук прийняв делегацію Італії у складі віце-мера Генуї Антоніо Фабрі, президента конфедерації будівельників Італії Карла Креста, які перебували в Чернівцях у зв’язку з відкриттям італійсько-української медико-діагностичної лабораторії ЛЕОНАРДО. У зустрічі взяли також участь підприємці Олександр та Ольга Гріньови та їхній італійський партнер Джан Франко Джентілі, які спільно втілюють у Чернівцях медико-діагностичний проект.
Представники Італії висловили готовність розширити співпрацю з Чернівцями, зокрема у сфері будівельного бізнесу, а віце-мер міста Генуя запропонував налагодити партнерські стосунки між містами Чернівці та Генуя.
Микола Федорук зазначив, що чернівчани, як прагматичні партнери, зацікавлені у конструктивній співпраці та реалізації конкретних проектів, які є нагальними для міста та його мешканців і цікавими для іноземних інвесторів. «Такі проекти завжди знайдуть підтримку і розуміння з боку міської влади »,- зазначив Микола Федорук.
(с) Прес-служба МР

Для підвищення безпеки дорожнього руху у Чернівцях при формуванні міського бюджету на 2010 рік буде передбачено кошти на встановлення нового світлофорного об’єкту на розі вулиць Фастівської та Руської, влаштування стаціонарного комплексу відеоспостереження за дорожнім рухом на вул.Галицький шлях в районі дріжджзаводу та Центральній площі в районі сходження магістральних вулиць Головної та Руської, а також облаштування заїзних «кишень» для зупинок громадського транспорту на вулицях Головній та Хотинській. Таке рішення прийняла сесія міської ради.
Депутати також доручили департаменту ЖКГ спільно з управлінням ДАІ УМВС у Чернівецькій області на зимовий період організувати односторонній рух транспорту по вул.28 Червня в напрямку вул. Б.Хмельницького, з 15 квітня наступного року відкрити ділянку дороги від Турецького мосту до вул.П.Сагайдачного (рух на цій ділянці перекриватиметься на час проведення масових заходів), а до 1 березня вивчити питання щодо організації руху транспорту в районі вулиць Т.Шевченка – О.Поповича – О.Богомольця – Червоноармійської та встановлення елементів примусового зниження швидкості на вул. Ю.Гагаріна в районі залізничного вокзалу.
До 1 січня управлінню ДАІ УМВС у Чернівецькій області рекомендовано вирішити питання щодо заборони стоянки таксі на проїжджій частині транспортного кільця на вул. Галицький шлях та забезпечити постійний контроль за дотриманням водіями вимог дорожніх знаків щодо парковки транспортних засобів в центральній частині міста та на вул. Галицький шлях.
(с) Прес-центр МР

Сьогодні родини, в яких проживає двоє або більше людей з обмеженими фізичними можливостями, що перебувають на обліку в органах праці та соціального захисту населення, отримали ключі від новеньких автомобілів марки “Славута”. Автівки, кожна з яких вартує близько 37 тисяч гривень, надійшли в область за рахунок коштів державного бюджету, в рамках виконання розпорядження Кабінету Міністрів №1391-р від 18 листопада 2009 року “Про забезпечення у 2009 році автомобілями сімей, у яких проживають два і більше інвалідів”. Досі в Чернівецькій області на обліку щодо забезпечення спеціальним автотранспортом перебувало чотири родини, де є двоє або більше інвалідів, мрія трьох з них здійснилася сьогодні.


Tags: ,