Нові імена: переможці

У Чернівецькому художньому музеї проходить щорічна, а цього року ювілейна, 20-та виставка-конкурс за програмою «Нові імена». Програма була започаткована управлінням культури Чернівецької ОДА та обласним відділенням Українського фонду культури, і щорічно відбувається за сприяння відділів у справах сім’ї та молоді і культури Чернівецької міської ради, Обласної організації Всеукраїнської музичної спілки та Фонду ім. Н. Яремчука. У програмі беруть участь юні музиканти, композитори, поети, художники, майстри декоративно-прикладного та народного мистецтва.

Саме на цьому тижні журі й мало виявити кращих з тих, хто приймає участь у обласному фіналі конкурсу (склад учасників ми подавали в попередній публікації). Журі, яке складалося з Заслуженого художника України І. Балана, живописців В. Кушнірюка та І. Малованюка, художників С. Вірсти і Т. Покотило, мистецтвознавців І. Кіцул та Л. Канюки, виявило переможців та дипломантів виставки-конкурсу з дев’ятнадцяти фіналістів. Отже, підсумки конкурсу:

Номінація «Образотворче мистецтво»
1. Величко Анастасія, 15 р. Новоселицька ХШ. Викл. – Теуту Л. (гратографія)
2. Трачук Тетяна, 14 р. Чернівецька ХШ ім. М. Івасюка. Викл. – Денисов В. (акварель)
3. Рабушин Олексій, 9 р. Студія «Арт-Музеум», Чернівці. Викл. – Михайленко О. (гуаш)

Номінація «Народне мистецтво»
1. Мазур Олена, 11 р. Глибоцька ХШ. Викл. – Сілантьєва А. (пап’є-маше)
та Олекюк Вікторія, 14 р. Кіцманська ХШ. Викл. – Мороз Г. (живопис на керамічній плитці)

Переможці поїдуть в Київ для участі у Всеукраїнському фіналі конкурсу «Нові імена», який проходить під патронатом Всеукраїнського фонду культури України (голова – Борис Олійник).
Всі переможці та дипломанти обласного конкурсу будуть нагороджені в Органному залі на заключному концерті, який відбудеться 26 березня, а 22 квітня фіналісти конкурсу представлятимуть Буковину в Києві. Сподіватимемося, що саме юні буковинці будуть святкувати перемогу у столиці.

Альберт Комарі [artmuz_nv@ukr.net],
старший науковий співробітник
Чернівецького художнього музею


Tags: , , ,