Новий сезон Географічних Четвергів

7 жовтня стартує новий сезон Географічних Четвергів. Після таких мрійливих літніх місяців настає меланхолійна осінь, саме тому є доречним внести в неї яскраві заходи, серед яких і Географічний Четверг.

7 жовтня о 19:00 в Literatur Cafe (Центральна площа 10, 2й поверх) ми обговорюватимемо мистецтво епохи Ренесансу в Італії. Заглиблюватимесь в атмосферу 14-16 століть. Зазвичай, розглядаючи культуру визначеної країни ми обговорюємо її сумарність, точніше, сумарність ряду факторів: економічних, соціальних, індивідуальних, політичних та ін., тому і культура постає в іншому ракурсі. Таким чином, говорячи про Італію сьогодні (вечір присвячений Італії відбувався вже в Literatur Cafe, розглядалася специфіка країни вцілому) неможливо не торкнутися сфери мистецтва, адже саме ця сфера творить цю країну і сьогодні.

На вечорі демонструватимуться слайд-презентація та відеоряд, такі наочності спонукатимуть до глибшого розуміння епохи Ренесансу. Архітектура, живопис, скульптура — 3 основні складові, на які звертатимемо свою увагу. Все це у контексті сучасності.
Вхід вільний!

(c) Крістіна Кельті


Tags: ,