“Наступний рік усім міським службам доведеться працювати в умовах жорсткої економії…”

«Наступний рік усім міським службам доведеться працювати в умовах жорсткої економії, будівництво чи реконструкцію жодного нового об’єкту за бюджетні кошти розпочинати у Чернівцях не будуть», – про це повідомив 24 листопада на нараді міський голова Микола Федорук. За його словами саме з цих підходів готуватимуть проект бюджету Чернівців на наступний рік.
Микола Федорук запевнив, що у наступному році в Чернівцях у повному обсязі фінансуватимуться захищені бюджетні статті – видатки на зарплату працівників бюджетної сфери, харчування дітей та хворих, оплату енергоносіїв для бюджетних установ, основні соціальні програми. Буде також передбачено кошти на добудову міського Центру дитячої хірургії, реконструкцію будівлі колишньої ЗОШ №21 під дошкільну дитячу установу.
Передбачається значно зменшити видатки на ремонт та утримання міських доріг. Водночас увагу буде зосереджено на ремонті міжбудинкових проїздів. Ці роботи будуть проводитися лише там, де нормально працює зливова каналізація. Микола Федорук доручив визначити ті будинки, де є значні проблеми із функціонуванням систем водовідведення, що створює значні незручності мешканцям цих будинків та створює загрозу їх руйнування, з метою фінансування таких першочергових робіт у наступному році.

(с) Прес-центр Чернівецької міської ради


Tags: ,