Прем’єра у театрі: казка “Як Настуня ледь не стала марою”, В. Ілюхов


Сьогодні у Театрі відбулася прем’єра – музична казка “Як Настуня ледь не стала марою”; а перед виставою у фойє дітлахи зустрілися із Миколаєм, янголом, чортом; співали-танцювали, отримували подарунки – і усе це під святкову оркестрову музику.

Про виставу від Наталки Федорович (завліт Театру):

Чернівецький академічний музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської також готується до зимових свят. “Як Настуня ледь не стала марою ” – таку назву має музична вистава для дітей, над якою працюють зараз актори та постановча група театру на чолі з режисером Андрієм Романовим.

Андрій Романов: «Це буде яскрава музична казка, автор музики – Оксана Первова-Рошка. Вона написала сольні номери для кожного персонажа. Слова пісень перекладала Світлана Новицька. Також у виставі будуть яскраві костюми. Художником костюмів є знана у Чернівцях дизнайнер-модельєр Світлана Крачило. Щодо казки – то це такий собі мікс народних казок, тут є і Баба Яга з котом, і домовичок, і дві сестрички – одна слухняна і працьовита, інша – неохайна і лінива. Цікаво буде побачити і неординарні акторські роботи. Баба Яга буде такою собі «гламурною» тіточкою, її зіграє відомий за багатьма виставами актор – Антон Сисюк. Насподіваним буде і образ домовичка. Його втілять на сцені молодий актор нашого театру Денис Жупник та Микола Гоменюк.

Це повчальна історія про нечепуру Настуню, яка сподобалась підступній Бабі Язі і та вирішила викрасти дівчинку, щоб зробити з неї мару. Аби повернути Настуню, у дорогу вирушають сестричка Оленка і Домовичок. Яким чином вдасться визволити Настуню з хатинки Баби Яги – про це глядачі зможуть дізнатися вже зовсім скоро.

Прем’єра відбудеться 19-го грудня. Нова казка стане веселим подарунком для маленьких глядачів до Дня Святого Миколая.

Крім цього у новорічно-різдвяні свята у театрі щодня відбуватимуться покази вистав для дітей разом із конкурсами, іграми, розвагами, піснями і танцями, звичайно ж з Дідом Морозом та Снігурочкою. І усе проходитиме під музику оркестру.

Показ вистави – 19, 24, 26-го грудня та у січні.


Баба Яга виконує пісню про своє нещасливе кохання


Оленка, встала спозаранку – і до роботи


Настуня – встає пізно, до роботи ледаща; через що і привернула до себе увагу Баби Яги


“залазь у мішок!” – “як же я залізу, як він такий маленький?”
втім, проблему вирішили: Баба Яга закликала свої темні болотяні сили – і перетворила Настуню на жабу; а жаба уже легко вмістилася в мішку.


Домовичок перевдягнувся до невпізнаваності й представився Бабі Язі сусідом “через три хати”.

Дітахам сподобалося; і батькам, схоже, теж;
Баба Яга дійсно вийшла гламурною тіткою, класний образ!

Обов’язково варто повести дітей, тим більше що вони також активно долучаються до сюжету: підказують хто де ховається, хто кого викрав, і навіть що робити далі;
наша наймолодша публіка – дуже вдячна публіка.


Tags: , ,