На Сторожинеччині міліція понад п’ять годин шукала дитинча

24 вересня близько 13 години в чергову частину Сторожинецького РВ УМВС України в Чернівецькій області надійшло повідомлення по телефону від 56-річного жителя райцентру в якому він сповістив про те, що о в селі Старі Бросківці Сторожинецького району у нього пропав малолітній онук Денис, якому всього рік і три місяці.
Виїхавши на місце події працівники Сторожинецького райвідділу міліції встановили, що 29-ріна мати дитини, близько 10 години разом зі своїм батьком, сестрою та двома малолітніми дітьми підводою поїхали в с. Старі Бросківці на дачну ділянку. Під час проведення господарських робіт на ділянці малолітні діти знаходились біля своєї матері. Близько 11:30 мати взяла своїх дітей і пішла до будинку приготувати обід. Готуючи обід вона вийшла до сусідки залишивши при цьому своїх малолітніх дітей, хлопчиків віком 3,5 роки та 1 рік та 3 місця гратися на подвір’ї біля будинку. Повернувшись через 10 хвилин до будинку мати виявила відсутність на подвір’ї господарства свого молодшого сина Дениса. Після чого власними сила почала займатися пошуками дитини, які позитивного результату не дали, і тільки тоді було повідомлено до районного відділу міліції про зникнення.

На дане повідомлення керівництвом райвідділу було організовано оперативний виїзд слідчо-оперативної групи на місце події та по тривозі був піднятий увесь особовий склад райвідділу, який одразу був направлений в село Старі Бросківці для пошуків однорічного Дениса разом із кінологічною службою УМВС. Крім того, було одразу проінформовано керівництво УМВС України в Чернівецькій області, які також виїхали на місце події.

Пошуки дитини значно ускладнювало те, що не було відомо в якому напрямку пішла дитина, а сам будинок знаходиться серед лісового масиву та стоїть на пагорбі. Окрім того неподалік від будинку знаходяться два озера, до того ж вже вечоріло, і за настання ночі було б важче продовжувати пошуки.

В ході прочісування села, а саме лісу, пасовиськ та городніх ділянок, близько 18 години, на відстані 2-х кілометрів від будинку, на пасовиську для корів, дільничний інспектор міліції Сторожинецького райвідділу міліції лейтенант міліції Григорій Миронюк знайшов маленького Дениса, який сидів на землі біля корів. Хлопчик був трохи забруднений та переляканий, але побачивши працівника міліції одразу попросився до нього на руки. Після чого дільничний інспектор міліції повернув дитину матері, яка плакала від щастя та подякувала всім людям, які приймали участь в пошуках її маленького синочка. Дільничний інспектор міліції Григорій Миронюк за це був заохочений начальником УМВС України в Чернівецькій області Миколою Харабарою.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС

України в Чернівецькій області


Tags: , , ,