На Кіцманщині відкрили інтернет-читальню

Урочистості, присвячені Всеукраїнському Дню бібліотек, відбулися на Кіцманщині.
З професійним святом бібліотекарів району привітали голови районної державної адміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк та районної ради Микола Подільчук, Кіцманський міський голова Сергій Булега, начальник відділу культури райдержадміністрації Олександр Юрков. Найкращих працівників галузі нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, грамотами Кіцманської міської ради та відділу культури.
Відрадно, що саме в цей день відбулось урочисте відкриття Інтернет-читальні. Розміщується вона в читальному залі районної бібліотеки в центрі міста Кіцмань, приміщення для якої надано районною радою. Раніше в цьому приміщенні розміщувався зал гральних автоматів, а тепер це приміщення буде використовуватись для більш благородної справи. Інтернет-читальню зможуть відвідати безкоштовно всі охочі.

Таких успіхів досягнуто завдяки гранду за програмою “Бібліоміст” міжнародної некомерційної організації “IREX”, який виграв Кіцманський район. Такі читальні, але з меншою кількістю комп’ютерів, будуть облаштовані ще в селищі Лужани та селі Берегомет. Урочисто відкрили Інтернет-читальню в Кіцмані голови райдержадміністрації Єлизавета Пушко-Цибуляк та районної ради Микола Подільчук, представник Міжнародної організації IREX. Гостею на святі була директор обласної наукової бібліотеки ім. М.Івасюка Антоніна Іваницька.

Прес-служба ОДА


Tags: ,