На Першому Національному обіцяють показати справжні українські мультики

З листопада Перший Національний запускає серію мультиків власного виробництва “Народна мудрість”. Увесь  різноманітній український колорит, що яскраво відобразився в прислів’ях та приказках, відтепер оживе на екрані. І хоча прийнято вважати, що мультфільми дивляться тільки діти, творча група проекту переконана – “Народна мудрість” стане до вподоби усім, і її дивитимуться цілими родинами.
На думку режисера мультиплікаційного циклу “Народна мудрість” Степана Коваля, цей проект виконує особливу соціальну місію, адже спрямований на поширення української культури серед загальної аудиторії найбільшого українського телеканалу.

Степан Коваль – режисер анімаційного кіно, володар “Срібного ведмедя” на фестивалі “Берлінале” та призу глядацьких симпатій у Мадриді, який він отримав нещодавно. Одна з найвідоміших робіт Степана Коваля – мультфільм “Йшов трамвай № 9” – нагороджена дипломом “За почуття гумору і стилю” на фестивалі “Кіно-Ялта–2002” і Головним призом МКФ “Крок-2002”. Продюсером проекту є Юлія Грибанова.

Перша серія з’явиться на екранах вже в листопаді. Усього ж в ефір вийде 50 серій.

Якщо ви маєте якесь улюблене прислів’я чи приказку, або просто хочете поділитися народною мудрістю – надсилайте їх на електронну адресу Першого Ніціонального каналу:  guest@ntu.ua чи поштову: м. Київ-04119, вул. Мельникова 42, “Народна мудрість”.


Tags: , ,