Підсумки роботи “Милосердя”

10 вересня в міській раді під голуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Онацької І.І. відбулося чергове засідання оргкомітету по проведенню міської благодійної акції «Милосердя» і Чернівецького міського благодійного фонду «Милосердя», на якому були підведені підсумки роботи, проведеної в січні-серпні 2009 року, визначені пріоритети на вересень-грудень.

В ході обговорення було відзначено, що за 8 місяців поточного року членами оргкомітету міської благодійної акції «Милосердя» і міським фондом «Милосердя» було ініційовано різного роду доброчинної допомоги на загальну суму 272 тис. грн. Зокрема, за рахунок надходжень від традиційного муніципального балу для лікування дітей з ураженням нервової системи, які проходять медичну та соціальну реабілітацію в Буковинському обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, була придбана унікальна ванна для проведення гідромасажу вартістю 88 тис. грн. Проведений під час Петрівського ярмарку збір коштів дозволив закупити для новозбудованого корпусу міської дитячої клінічної лікарні медичний відсмоктувач вартістю 9 362 грн.

За цей період допомогу коштами, продуктами харчування, одягом отримали 282 сім’ї на загальну суму 61,4 тис. грн. Серед них 120 опікунів сиріт, яким на харчування та оздоровлення 132 дітей було виділено загалом 39 600 грн.

Оргкомітет міської акції «Милосердя» вдячний доброчинцям, які зробили можливими ці та інші добрі справи. Серед тих, хто в цьому році вже поповнив скарбничку міської акції «Милосердя», зробивши свій внесок на рахунок міського благодійного фонду «Милосердя», міські заклади охорони здоров’я (станція швидкої медичної допомоги, міська стоматологічна поліклініка, міська дитяча клінічна лікарня, міська клінічна лікарня № 3, амбулаторія сімейної медицини № 1), освіти (ліцей № 1), культури (парк «Жовтневий»), комунальні установи (КП «Чернівціліфт», КЖРЕПи №№ 4, 5, 6, 10, 14, 15, 17, МКП «ЧернівціТеплоКомунЕнерго», міське бюро технічної інвентаризації, ДКП електричних мереж зовнішнього освітлення, тролейбусне управління, КП «Історико-культурний заповідник «Кладовища по вул. Зеленій», КП «Чернівціспецкомунтранс»), а також профспілковий комітет департаменту житлово-комунального господарства міської ради, ПП «Санітарія» та ПП «Регіон-Центр».

Добрим справам криза на заваді не стала і, як в попередні роки, на рахунок міського благодійного фонду «Милосердя» поступають благодійні внески від промислових підприємств, комерційних структур, підприємців. Як і раніше, серед доброчинців ВАТ АТВТ «Трембіта», ТзОВ «Галс-2000», ККВП «Ліна», ЗАТ «Чернівецькій хімзавод», ВАТ ЧЗ «Індустрія». Оргкомітет міської благодійної акції «Милосердя» вдячний за розуміння і підтримку ТОВ «Перс», ТОВ ЧВФ «Інвест-буд», АТВ «Буковина-авто», ТзОВ «Медико-фармацевтична фабрика», ТОВ «Фармастор», ТзОВ «Ме-деїм», ТОВ «Полекс», ПНВП «Время», ВАТ «СКБ Електронмаш», ВАТ «Чернівецький хлібокомбінат», МКП «Тарас», ТОВ ТП «Тарас-2002», ТОВ ТП «Чернівці», ПП «Керамзіт», ПП «Багіра», ринкам «Буковинський», «Центральний», «Нива», «Новий», мікроринку «Фортуна», ПП «Артрон», ТОВ «Ехо-1», добродіям Іванову І.І., Ключуку С.М., Свинарчук В.І., Цопі М.М., Музиці Т.В., Тітову В.В., Булезі Н.Г., Фарімовій О.М. з Одеси, Кіяшко Г.П., Кривоносу І.І., Шкрумеляку І.В., Лук’ян Р.Г., Білецькій О.І., Дереворізу М.В., Чорному А.І., Горячевій О.В., Кифяк О.П., Вірсті Ю.І. та інші.

Завдяки посильним внескам від названих вище і не названих доброчинців оргкомітет міської акції «Милосердя» мав змогу в ході засідання прийняти рішення про виділення коштів і матеріальних цінностей для допомоги потребуючим. Зокрема, на клопотання обласної дитячої клінічної лікарні, що на вул. Руській, 207-А, було вирішено виділити 4 тис. грн. для придбання електровідсмоктувача. В подальшому цей апарат безкоштовно надаватиметься медичною установою малозабезпеченим матерям для догляду за новонародженими дітьми в домашніх умовах після виписки з лікарні. Грошову допомогу, продукти харчування, одяг, інші речі першої необхідності отримає багатодітна родина з Садгірського району, у якої внаслідок пожежі було знищено будинок і все майно. Долучиться міський фонд «Милосердя» і до вітання столітніх чернівчан під час святкування Дня міста.

Оргкомітет міської акції «Милосердя» висловлює щиру вдячність всім, хто долучився до міської благодійної акції «Милосердя» і сподівається, що ряди доброчинців зростатимуть, множитимуться добрі справи на благо Чернівців і чернівчан.

Реквізити оргкомітет міської благодійної акції «Милосердя»:
Для грошових пожертв – Чернівецький благодійний фонд «Милосердя» код 33466186, р/р 260097687 в ЧОД ВАТ «Райффайзен банк Аваль», МФО № 356464.
Контактні телефони: 3-50-53, 52-59-70, 51-81-56, 52-48-86


Tags: ,