Арт-студії «Музеум»: Політ – це прекрасно…

Виставка чернівецької Арт-студії «Музеум», яка експонується цими днями у виставковій залі Чернівецького обласного художнього музею, є особливою, оскільки вона для молодих художників-студійців ювілейна, і носить доволі романтичну та певного роду знакову назву : «Політ – це прекрасно…». Політ фантазії, паріння у просторах творчої думки, піднесення над буденністю – все це предстає перед очами відвідувача цього мистецького проекту.

На виставці, яка пропонується до уваги всіх пошановувачів мистецтва, представлено 76 робіт двадцяти шести авторів, різноманітних за змістом і манерою виконання, матеріалом та техніками, які студійці використовують у своїй творчості. В експозиції «студійного польоту» презентовані живопис, ікона, графіка, батік, художній розпис на кераміці, склі та часом на зовсім несподіваних матеріалах, гратографія…

Цікавим та своєрідним є погляд нашої творчої молоді на оточуючий світ: хтось милується красою різноманітних пейзажів, чиїсь твори спонукають до філософських роздумів, інші вражають злетом фантазії. Взагалі, всі представники студії – надзвичайно цікаві художники з безперечним талантом. З кожним роком, з кожним творчим проектом зростає їх майстерність, гартується мистецька сила, чітко окреслюється індивідуальність кожного студійця. За словами Валерія Михайленко, це – не просто творчість, це – філософське осмислення ролі й місця людини на землі.

Свою думку висловила куратор Арт-студії від художнього музею, завідувач науково-освітнім відділом Лариса Курущак: «Кожен вернісаж Арт-студії – подія у мистецькому житті нашого міста. Адже у роботах студійців – творча індивідуальність, оригінальність, фантазія і певна художня майстерність. Молода генерація чернівецьких художників заявляє про себе на весь голос. Приємно, що в Чернівцях творить така чудова мистецька молодь!».

Отже, ювілейна виставка музейної Арт-студії «Політ – це прекрасно…» чекає на відвідувачів у виставковій залі Чернівецького художнього музею.

Альберт Комарі [artmuz_nv@ukr.net],
старший науковий співробітник
Чернівецького художнього музею


Tags: ,