Відкрито новий дитячий спортивний майданчик

14 липня відбулося урочисте відкриття нового дитячого спортивного майданчика біля будинків № 30 та № 32 по вулиці Білоруській. Відтепер діти мікрорайону матимуть змогу весело та з користю проводити свій вільний час.

Облаштування майданчика здійснено з ініціативи Чернівецьких міських молодіжних громадських організацій: «Спілка Активної Молоді», Фан-клуб Братів Кличко та дітей, що проживають в мікрорайоні.

Розроблений громадськими активістами проект став одним із переможців всеукраїнського конкурсу «Клич друзів – граймо разом!», який у квітні-травні провела благодійна організація «Фонд братів Кличко». В рамках конкурсу надійшло 120 заявок, з яких стали переможцями лише 12. Повну підтримку молодіжних ініціатив щодо участі в конкурсі висловили Чернівецька міська рада, Першотравнева районна рада, КЖРЕП №12 та ЗНЗ №16.

Під час урочистого відкриття майданчика для дітей було організовано справжнє свято з розважальними вікторинами, конкурсами та змаганнями. Переможці отримали призи від компанії Coca-Cola. З привітальним словом до мешканців мікрорайону звернулися ініціатори облаштування майданчика, переможці конкурсу «Клич друзів – граймо разом!» – Євгенія Олійник, заступник голови Спілки Активної Молоді, Микола Хома, голова Фан-клубу братів Кличко. У відкритті взяли участь представники місцевої влади, зокрема: перший заступник Чернівецького міського голови Микола Попадюк, заступник голови Першотравневої районної ради Юрій Штефуник, голова постійної комісії з питань ЖКГ Першотравневої районної ради Дмитро Сірман, а також інші небайдужі до проблем молоді мікрорайону люди.

Додаткова інформація:
Євгенія Олійник, моб. 80509091345

(с) Розсилка Товариства “Украiнський Народний Дiм в Чернiвцях”


Tags: , , ,