Твоя Мотанка хоче стати відомою. Створи її!


Конкурс від rukotvory.com.ua.

«Рукотвори» оголошують конкурс на найкращу традиційну народну ляльку. Творче змагання на кращу ляльку в Україні проводиться вперше. Роботи учасників будуть експоновані в одній з виставкових галерей Києва. Переможці отримають заохочувальні призи. Оцінюватимуть витвори знані мистецтвознавці.

[«Рукотвори» – це інтернет-видання про народне мистецтво України. На цьому ресурсі ви знайдете вичерпну інформацію про народних майстрів, інтерв’ю з ними, тематичні огляди та афішу подій, світлини та відео, майстер-класи.]

Мета конкурсу – популяризація як української традиційної ляльки, так і народного мистецтва загалом.

Ідея конкурсу належить о. Андрію Твердохлібу (Україна-Італія) та майстрині Катерині Орловій-Гузовій.

До участі запрошуються усі бажаючі. Участь у конкурсі безкоштовна!

ТЕМИ КОНКУРСУ
Лялька-мотанка
Вузлова лялька
Кручена лялька

УМОВИ

1. Оформлення конкурсної роботи:
матеріал – натуральні тканини (льон, бавовна, вовна, канва, мішковина)
оздоблення ручною вишивкою
наявність хреста (символа сонця) на обличчі
висота ляльки – 30 см

2. Процес виготовлення ляльки
Просимо надіслати 5-10 якісних світлин ляльки (на весь зріст та окремих її деталей), а також за можливості процесу її створення. Організатори залишають за собою право використовувати фото ляльок на сайті проекту та в інших цілях.

3. Щоб взяти участь у конкурсі
Вам слід до 30 червня 2011 року надіслати світлини вашої ляльки на адресу: kateryna{а}rukotvory.com.ua. В темі листа зазначте «НА КОНКУРС». Кількість фото необмежена.
Роботи на конкурс повинні бути підписані: назва твору, короткий опис (з яких матеріалів складається, яка техніка застосована), інформація про автора (фото, коротка біографія, електронна адреса, телефон).
До участі у конкурсі приймаються ляльки, що раніше не виставлялися.
Кількість ляльок, для прийняття у конкурсі, від одного автора – необмежена. Проте, кожна конкурса лялька повинна бути подана, як окрема робота – з описом, фото тощо.

Нагородження переможців відбудеться у липні в одній з виставкових галерей Києва. Де експонуватимуться кращі роботи учасників.

Журі конкурсу

Юрій Мельничук, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заступник директора НЦНК «Музей Івана Гончара» з науково-фондової роботи
Оксана Смерека-Малик, директор Художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв, майстер авторської ляльки

Інформаційна підтримка: Львівський фестиваль «Ляльковий світ»

(с)
Катерина Орлова-Гузова
www.rukotvory.com.ua


Tags: ,