«Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ»

Відкрите громадське обговорення комплексного експертного дослідження «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ» буде організовано 15 грудня 2009 року в місті Чернівці Лабораторією законодавчих ініціатив та товариством «Український Народний Дім в Чернівцях» в рамках Національної громадської Мережі підтримки реформ.

Місце проведення: м. Чернівці, конференц-зал історичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Кафедральна, 2, другий поверх, аудиторія 18).

Пропонований до обговорення документ матиме значення незалежної надпартійної програми та виконуватиме роль орієнтиру у розумінні стану та потреб реформ й перспектив розвитку країни. В особливому фокусі дослідження буде визначення підходів та принципів модернізації України, висвітлення орієнтирів стратегічних напрямів реформ у сферах інституційної організації держави (1), соціально-економічної політики (2), зовнішньої політики та безпеки (3), а також фундаментальних цінностей як основи діяльності держави (4).

Проект здійснюється за підтримки UNITER (проект «Об’єднуємось заради реформ»), Міжнародного Фонду «Відродження» та Міністерства освіти та науки України.

Національну кампанію з обговорення концептуального документу «Модернізація України. Визначення пріоритетів реформ» заплановано здійснити у форматі відкритих круглих столів у провідних навчальних закладах Львова, Луцька, Чернівців, Сум, Дніпропетровська, Донецька, Харкова, Одеси та Сімферополя впродовж 14 – 21 грудня поточного року із залученням насамперед науковців, представників громадських організацій, експертного середовища, представників політичних партій, місцевої влади, бізнесу та засобів масової інформації на місцевому/регіональному рівні.

Повну та скорочену версії дослідження Ви зможете знайти на наступних веб-ресурсах: Лабораторії законодавчих ініціатив (www.parlament.org.ua), Громадського простору (www.civicua.org), «Майдані» (www.maidan.org), Міжнародного фонду «Відродження» (www.irf.kiev.ua), Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (www.ier.kiev.ua), Центру політико-правових реформ (www.pravo.org.ua). Також скорочена версія документу буде опублікована у суботньому випуску видання «Дзеркало тижня» (12 грудня 2009).

(c) Володимир Старик [v.p.staryk@gmail.com]


Tags: , , ,