Мобільний Інтернет від МТС в школи Чернівців

Урочисте підключення класу інформатики ЗОШ №3 до мобільного Інтернету від компанії МТС за технологією CDMA відбудеться 10 лютого у Чернівцях.

Цього ж дня ще дві чернівецькі школи (ЗОШ №6, ліцей №3), а також міський Палац дітей та юнацтва і Центр дитячої та юнацької творчості приєднаються до загальноукраїнської програми «Мобільний Інтернет від МТС в школи».

У презентації школярам ЗОШ №3 бездротового доступу до мережі Інтернет за технологією CDMA візьмуть участь міський голова Микола Федорук та директор Західного територіального управління МТС-Україна Людмила Ворко.

Висвітлити цю подію, яка відбудеться 10 лютого о 14.00 у ЗОШ №3 (вул. О.Герцена,36), запрошуються представники ЗМІ.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Богдан Бойко, методист відділу інформаційно-інноваційних технологій Управління освіти Чернівецької міської ради
boiko-m@meta.ua
т: 8 050 979 24 30

Володимир Хіцяк, експерт із зовнішніх зв’язків ЗТУ МТС-Україна
vkhitsyak@mts.com.ua
т: 8 050 430 15 15

(с) Прес-служба Чернівецької міської ради

ДОВІДКОВО
Про програму «Мобільний Інтернет від МТС у школи»

Національна програма «Мобільний Інтернет від МТС у школи» – це спільний проект Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту України, Міністерства освіти і науки України і компанії МТС-Україна з метою надання дітям більших можливостей у навчанні та здобутті якісної сучасної освіти.

В рамках програми «Мобільний Інтернет від МТС у школи» МТС-Україна надає широкосмуговий швидкісний доступ в Інтернет дитячим навчальним закладам – притулкам для дітей, інтернатам, дитячим будинкам і загальноосвітнім школам, – які знаходяться переважно в передмістях і сільських районах, де недоступне дротове підключення. В ході проекту мобільними комп’ютерними комплексами і широкосмуговим швидкісним Інтернетом на основі технології CDMA планується забезпечити 100 дитячих установ, і надалі розповсюдити цей досвід на всю територію України.

***

Мережа ЗАТ «Український Мобільний Зв’язок» (МТС Україна) охоплює понад 97% території України, на якій проживає 99% населення. Компанія обслуговує понад 18,60 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM-900/1800, CDMA-450), стаціонарного й міжнародного/міжміського зв’язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п’яти континентах. Дохід за 2007 рік склав $1,608 млрд.

***

МТС Україна є 100% дочірньою компанією ВАТ «Мобільні ТелеСистеми» (МТС) – найбільшого оператора мобільного зв’язку в Росії, Центральній та Східній Європі за кількістю абонентів. Разом із дочірніми компаніями МТС обслуговує понад 87,26 мільйонів абонентів. Населення 82 регіонів в Росії а також Вірменії, Білорусії, України, Узбекистану і Туркменістану, де МТС та її дочірні підприємства мають ліцензії на надання послуг у стандарті GSM, складає понад 230 мільйонів чоловік. З 2000 року акції ВАТ МТС котуються на Нью-Йоркській Фондовій Біржі (NYSE) під символом «MBT».

У квітні 2008 року бренд МТС став першим і єдиним російським брендом, який увійшов до числа ста провідних світових брендів за рейтингом BRANDZ™, опублікованим Financial Times і провідною міжнародною дослідницькою агенцією Millward Brown. Додаткову інформацію про компанію можна знайти на сайті www.mts.ru.

***********************************

Цікавим є момент

…які знаходяться переважно в передмістях і сільських районах, де недоступне дротове підключення.

У чернівцях же підключають, судячи з усього, заклади, які прекрасно можуть під’єднати собі “дротовий” зв’язок…
Втім, якщо БЕЗКОШТОВНО – чому б і ні?


Tags: , , , , , ,