Місто залишається без тепла

ДП «Укргазмережі» запропонувало МКП «Чернівцітеплокомуненерго» терміново 13 листопада до 10 години ранку самостійно відключити від газопостачання усі свої котельні в зв’язку з відсутністю у підприємства ліміту на газ.
Безлімітне використання природного газу для централізованого опалення житлового фонду Чернівців призвело до того, що УМГ «Прикарпаттрансгаз» понизив тиск газу на газорозподільній станції «Шубранець», яка забезпечує природним газом усе місто. Газовики попереджають, що це може призвести у місті до непередбачених аварійних ситуацій.
Нагадуємо, що МКП «Чернівцітеплокомуненерго» отримало ліміт на газ лише на перші 10 днів листопада, що дозволило розпочати у місті опалювальний сезон. Нові ліміти будуть надані підприємству лише після проплати понад 1,5 млн. грн. за вже спожитий у першій декаді листопада газ.
Щоб не призупиняти опалювальний сезон та уникнути аварійних ситуацій, розбалансування мережі теплопостачання МКП «Чернівцітеплокомуненерго» закликає чернівчан терміново, впродовж одного дня, зробити авансові проплати за послуги централізованого теплопостачання. За результатами місяця усім споживачам буде зроблено перерахунок у відповідності до фактично спожитого тепла і , у разі переплати, авансові платежі зарахують за наступні місяці. Навіть незначні авансові внески, якщо вони будуть зроблені одночасно і масово, можуть врятувати ситуацію і не залишити усе місто без тепла.
МКП «Чернівцітеплокомуненерго» звертається також до підприємців і підприємств із закликом, якщо вони мають таку можливість, оплатити авансом послуги теплопостачання у цьому опалювальному сезоні і підтримати таким чином свої колективи та чернівчан. Можливо у Чернівцях є бізнесмени, які спроможні терміново надати безвідсоткову позику комунальному підприємству для закупівлі газу і допомогти територіальній громаді. Сподіваємося на свідомість та здоровий глузд чернівчан, ділової еліти міста , які розуміють, що у ситуації, що склалася лише спільними зусиллями можна не допустити катастрофи.

(c) Прес-центр Чернівецької міської ради

 • Lekssus

  Отце – догосподарювались:(((

  Хоча чому дивуватись, безлад у верхах, то безлад і по всій Україні.

 • admin

  Я все ж думаю, якось питання вирішать… Зима ж бо на носі!

 • Lekssus

  Ага, та подивимось.

  То ми сьогодні "наврікли" з колегами, якраз говорили, що шось підозріло тепло у школі.

 • admin

  Так у вас у школі ж своє теплозабезпечення, автономне! Хіба ні?

 • Lekssus

  Тю, звідки?

  То директриса лише мріяла!!!

 • admin

  Все одно – мені здається, вас це ніяким чином не торкнеться)

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото