Міська рада не бере участі в інформаційних війнах та виборчих баталіях, які розгорнулися в Буковинському державному медичному університеті

«Ні міська рада, ні міський голова жодного стосунку до виборів ректора Буковинського державного медичного університету не мають і участі у цьому процесі не беруть. Це справа виключно колективу вузу та Міністерства охорони здоров’я. Заяви одного з кандидатів на посаду ректора університету про те, що міська рада причетна якимось чином до цього процесу, не відповідають дійсності, не мають під собою жодного підґрунтя, є аморальними і недопустимими методами ведення виборчої боротьби», – заявив міський голова Микола Федорук.
«Ми переконані, що вибори ректора одного з найбільших вузів міста мають відбуватися демократично, з дотриманням законодавства і не маємо сумніву у тому, що викладачі та студенти медичного університету зуміють зробити гідний вибір. Бажаємо їм у цьому успіхів і віримо, що Буковинський Державний медичний університет є і буде взірцем демократії, вузом, де готують найкращих професіоналів та плекають талановитих науковців» , – зазначив міський голова.
«Міська рада завжди підтримувала і підтримуватиме усі ініціативи колективу медичного університету, спрямовані на підняття рейтингу цього вузу та іміджу нашого міста як центру розвитку науки та високоякісних медичних послуг», – заявив Микола Федорук. Міський голова зауважив, що не залежно від того, хто керуватиме цим вузом, він завжди знаходитиме підтримку і розуміння у міської влади, але при цьому вимоги до ефективного управління комунальним майном, яке перебуває у користуванні університету, залишатимуться принциповими і спрямованими на захист інтересів територіальної громади.
«Сподіваємося, що кандидати на посаду ректора медичного університету не розмінюватимуть свій авторитет і не перетворюватимуть академічний виборчий процес у брудну баталію. Це не той приклад, який варто подавати молоді, чернівчанам », – зазначив Микола Федорук.

(c) Прес-центр Чернівецької міської ради

Нагадаємо, що вибори ректора БДМУ стали воістину резонансними цього року – із взаємними звинуваченнями, обіцянками судових позовів, протидіючими “таборами” та усіма атрибутами вітчизняних виборчих кампаній.
Рекомендуємо кілька лінків по темі:
ВАСИЛЬ ПІШАК: «МЕНІ ДАВНО КАЗАЛИ: БІЙСЯ КОЛОМОЙЦЯ, ЗАСУНЕ КОЛИСЬ ТОБІ НІЖ У СПИНУ І НЕ СКРИВИТЬСЯ»
ON-LINE КОНФЕРЕНЦІЯ НА ПОСАДУ РЕКТОРА БДМУ ВАСИЛЯ ПІШАКА
ON-LINE КОНФЕРЕНЦІЯ НА ПОСАДУ РЕКТОРА БДМУ МИХАЙЛА КОЛОМОЙЦЯ


Tags: ,