Мінсім’ї: Пріоритети діяльності Міністерства на 2009 рік

Колегія Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту затвердила Пріоритети діяльності на 2009 рік.

“МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ!”

1. Мобілізувати зусилля центральних та місцевих органів виконавчої влади для надання підтримки у працевлаштуванні та реалізації підприємницьких ініціатив, забезпечення молоді житлом, підвищення рівня громадської активності та патріотичної свідомості молодого покоління у рамках проведення Року молоді в Україні.

“СПОРТ – ГОРДІСТЬ НАЦІЇ!”

2. Створити умови та забезпечити досягнення українськими спортсменами високих результатів на ХХІ літніх Дефлімпійських іграх 2009 року (Тайвань), VІІІ Всесвітніх іграх 2009 року (Тайвань) та підготовку національних збірних команд України до участі у ХХІ зимових Олімпійських іграх 2010 (Ванкувер), Х зимових Паралімпійських іграх 2010 (Ванкувер), Юнацьких Олімпійських іграх 2010 року (Сінгапур), Іграх ХХХ Олімпіади 2012 (Лондон) та ХІV літніх Паралімпійських іграх 2012 року (Лондон).

“КОЖНІЙ ДИТИНІ – РОДИНУ!”

3. Завершити формування правових, організаційних та фінансових умов для реалізації кожною дитиною, яка втратила біологічну родину, права зростання в сімейному оточенні. Забезпечити розвиток національного усиновлення, сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, реформування інтернатних закладів для дітей-сиріт.

“ЩАСЛИВА РОДИНА – БАГАТА КРАЇНА!”

4. Сформувати сприятливе соціально-психологічне середовище для демографічного розвитку, забезпечити збереження традицій сімейних цінностей, свідомого ставлення до сімейних обов’язків та створити умови для повноцінного розвитку багатодітних сімей.

“ЛЮБОВ БУДУЄ – НАСИЛЬСТВО МАРНУЄ!”

5. Провести національну кампанію “Стоп насильству!”, запровадити дієвий механізм протидії насильству в сім’ї та торгівлі людьми, створити центри реабілітації жертв сімейного насильства та торгівлі людьми.

“ТУРБОТА ПРО КОЖНОГО – ЗАПОРУКА ДУХОВНОГО ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ!”

6. Забезпечити державну соціальну підтримку сімей, дітей та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах, розвиток мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування, покращення якості соціальних послуг шляхом залучення до їх надання громадських та благодійних інституцій.

“ЗДОРОВІ ДІТИ – ЩАСЛИВІ БАТЬКИ!”

7. Збільшити кількість оздоровлених дітей, розробити соціальні стандарти з урахуванням підвищення рівня безпеки та якості надання оздоровчих послуг, запровадити ведення Державного реєстру закладів оздоровлення та відпочинку, забезпечити повноцінне функціонування та розвиток Міжнародного дитячого центру «Артек» та Українського державного центру “Молода гвардія”.

“У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ!”

8. Реалізувати програму “Здорова нація”. Реформувати основи фізичного виховання у навчальних закладах, забезпечити збереження та розвиток мережі ДЮСШ, підвищити рівень престижності та роль тренера у суспільстві, здійснити модернізацію та будівництво сучасних споруд фізкультурно-оздоровчого призначення для ефективного виконання Генерального плану розвитку інфраструктури спорту в Україні.

“ЄВРО-2012 – СПРАВА КОЖНОГО!”

9. Забезпечити належну підготовку до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, завершення другого етапу реконструкції НСК “Олімпійський”, введення в експлуатацію стадіонів, тренувальних баз та інших спортивних об’єктів відповідно до вимог УЄФА.


Tags: , , ,