У Чернівцях міліціонер збив жінку і сфальсифікував справу

Саме під такою назвою маємо змогу побачити новину на сайті телеканалу “1+1” (в новинах буде окремий репортаж), розміщуємо її в повному обсязі:

Потерпілу шпиталізували без свідомості, з численними переломами та закритою черепно-мозковою травмою.

Правоохоронець збив на переході немолоду жінку – це бачили перехожі і це знято на відео. Міліція ж наполягає, що жінку збила інша жінка. Свідки аварії кажуть, що на них тиснуть із вимогою змінити свідчення.

Майже п’ята ранку. Світало. Транспорту тоді було обмаль.

Тетяна йшла на роботу о п’ятій ранку, за свідченням очевидців, по пішохідному переходу. Ймовірно, сподівалася, що “Жигулі”, які наближалися, її пропустять. Однак авто збило жінку.

“Їхав зі швидкістю 80-100 км/год. На пішоходному переході вдарив її передньою частиною. Вона впала на копот, вдарилася об скло. Він її протягнув метрів 10-15. Загальмував. Вона впала, вдарилася головою об залізну перегородку”, розповідає один зі свідків ДТП Валерій Беспечний.

На відео з камер спостереження Калинівського ринку. Саме цей чоловік, за словами свідків, кермував “Жигулями”. Мовляв, після наїзду він вийшов і не відходив від потерпілої, поки не приїхала міліція та “швидка”.

Згодом родичі та адвокат потерпілої з’ясували, що він працівник ДПС сусіднього Кіцманського району.

“Він був звільнений буквально за 4 дні до того, як збив мою маму. Ми припускаємо, що це було зроблено навмисно, заднім числом — його звільнення”, – розповіла Олена Савіна, дочка потерпілої.

Потерпілу шпиталізували у дуже важкому стані — без свідомості, з численними переломами, забиттями та закритою черепно-мозковою травмою. Тиждень жінка пролежала у комі.

“Хвора знаходиться на апараті штучної вентиляції легень. Стан її розцінюється як важкий. Хоча є незначна позитивна динаміка”, – розповів лікар-анестезіолог лікарні швидкої медичної допомоги Ігор Костів.

Тим часом родичі потерпілої запідозрили міліцію у намаганні “зам’яти справу, щоб не заплямити честь мундиру”.

За їхніми словами, працівники ДПС, що приїхали на місце аварії, відпустили чоловіка, якого свідки називають її винуватцем. А на самих свідків нібито почали тиснути.

“Після ДТП, хвилин за 30 з’явилася жінка, яка сказала, що це вона була за кермом. Брала всю вину на себе. Через півдня нове — брат цієї жінки, який має інвалідність другої групи — потенційний неосудний”, – розповідає дочка потерпілої Олена Савіна.

Наче не чують свідків та не бачать відео, в міліції наполягають — жінку збила жінка.

“З перших слів водія — на вулиці світало. Водій не побачив пішохода, що переходив дорогу”, – запевняє Олександр Драгус, керівник Чернівецького міського відділу ДАІ.

Будь-яку фальсифікацію справи правоохоронці заперечують. “По чесному”, кажуть, пішов у відставку і вже колишній депеесник, якого за кермом “Жигулі” бачили свідки – за вислугою років. Однак прокуратура тримає цю справу на особливому контролі, бо таки підозрює причетність правоохоронців до ДТП.

Детальніше – дивіться у відеосюжеті ТСН.


Tags: ,