Конкурс “Мікрогранти для підтримки громадських ініціатив на Буковині”

Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження” оголошує  конкурс мікрогрантів в рамка проекту “Мікрогрантова підтримка – імпульс до розвитку громадянського суспільства”.

МЕТА КОНКУРСУ – полягає в підтримці громадських ініціатив у сфері розвитку самоорганізації населення за місцем проживання, відстоювання власних прав та групових інтересів у взаємовідносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, постачальниками соціальних послуг в Чернівецькій області.

ДО УЧАСТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ: Громадські організації, органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та ініціативні групи громадських активістів, які прагнуть вирішення нагальних проблем місцевих громад (села, селища, мікрорайону, вулиці, будинку тощо) на території Чернівецької області.

Проекти мають бути спрямовані на розвиток ефективних форм взаємодії із органами місцевого самоврядування та досягнення якісних результатів в діяльності самоорганізованих груп населення, зокрема:

 • ініціювання вирішення актуальних та соціально важливих проблем, у сферах житлово-комунального господарства, екології, благоустрою, санітарного стану територій та соціального самопочуття громад.
 • лобіювання інтересів широких верст населення перед органами місцевого самоврядування та житлово-комунальними підприємствами.
 • розвиток практики делегування органами місцевого самоврядування окремих власних повноважень ОСН, ОСББ, ЖБК.
 • підвищення рівня активності та результативності діяльності  ОСН, ОСББ, ЖБК, ініціативних груп щодо вирішення локальних проблем громади через взаємодію із органами влади.
 • відстоювання майнових прав на прибудинкову територію, вбудовано-прибудовані приміщення та інше майно.
 • поширення «успішних історій» організацій громадянського суспільства щодо вирішення проблем громад через проведення компаній громадської дії.

Перевага буде надана коаліційним проектам, які передбачають власний внесок не менше 15%

Термін реалізації проектів – від 1 до 5 місяців.
Максимальна сума гранту – до 8000 грн.
Останній термін подання проектів – 15 грудня 2009 р.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ:

 • Під датою подання проектів слід розуміти дату відправки проекту на електронну та поштову адресу або дату його реєстрації в Консультаційно-моніторинговому центрі.  Проекти, що були відправлені поштою чи на електронну скриньку після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.
 • Проекти, надіслані факсом, або лише на електронну пошту (без подання друкованих копій, оформлених відповідно до існуючих вимог), не розглядатимуться.
 • Подані на конкурс матеріали не повертаються й не рецензуються.
 • Про результати конкурсу буде оголошено в ЗМІ.
 • Остаточне рішення щодо проекту перегляду не підлягає.
 • Причини відмови в підтримці проекту не повідомляються.
 • Кошти гранту можуть бути використані тільки на громадську діяльність, у повній відповідності із затвердженим бюджетом проекту. Підтримка може бути надана не тільки фінансами, але і шляхом покриття окремих витрат товарами або послугами.
 • В рамках програми не фінансуються: заробітна плата штатних співробітників організації, витрати на послуги телефонного зв’язку та Інтернет, ремонт техніки, транспортні витрати. Обґрунтоване придбання обладнання можливо тільки для зареєстрованих організацій.
 • Проекти, які передбачають політичну, релігійну або комерційну діяльність, не розглядаються.

ВИМОГА ДО ПРОЕКТУ:

Проект повинен бути оформлений українською мовою відповідно до вимог аплікаційної форми конкурсу. Заявки, написані від руки, не приймаються.

Поданий на конкурс комплект документів має включати:

· Заповнену аплікаційну форму – 10 примірників (1 оригінал та 9 копій) у друкованому, та електронному вигляді. Заявка має бути підписана особами, уповноваженими представляти організацію, та завірена печаткою. Електронна копія заявки у форматі doc або rtf має бути додана на компакт-диску, або надіслана електронною поштою на скриньку ngo.chernivtsi@gmail.comЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

· Резюме основних виконавців проекту.

· Листи підтримки від партнерів.

· Копії свідоцтва про державну реєстрацію організації, статуту організації, довідки з податкової інспекції про присвоєння коду неприбутковості. (для організації)

· Список членів ініціативної групи (для ініціативної групи) .

· Копію протоколу зборів ініціативної групи про призначення осіб, уповноважених представляти ініціативну групу (для ініціативної групи).

· Копії паспорту та ідентифікаційного коду осіб, уповноважених представляти ініціативну групу (для ініціативної групи).

У випадку подання неповного комплекту документів проект розглядатися не буде. Розгляд пропозицій здійснюється незалежною громадською конкурсною комісією.

Проекти, що претендують на фінансування, будуть оцінюватися незалежною громадською конкурсною комісією за наступними критеріями:

· актуальність проблеми, на вирішення якої спрямовано проект.

· відповідність заявки пріоритетам конкурсу.

· конкретні, досяжні результати проекту.

· оригінальність та інноваційність проекту.

· ефективність використання ресурсів.

· сприяння підвищенню соціальної активності й відповідальності населення щодо вирішення проблеми.

· реалістичність проекту та здатність організації / ініціативної групи його реалізувати.

________________________________________________

СКАЧАТИ ОГОЛОШЕННЯ

СКАЧАТИ АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Консультаційно-моніторинговий центр
Адреса: 58000, місто Чернівці, вул. Ломоносова,2 (офіс 1).
Електронна пошта: ngo.chernivtsi@gmail.comЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Телефон/факс: +3(8032) 52-80-59
Мобільний телефон: +380503740705


Tags: , ,