«МИКОЛАЙЧИК ВЛАСНОРУЧ»

17 грудня 2010 року відбудеться дитячий кулінарний майстер-клас до свята Миколая в «Народній допомозі».

Дитячий кулінарний майстер-клас буде проведено для дітей з притулку для неповнолітніх, дітей з інтернатних закладів та багатодітних родин. Традиційно, в переддень свята, найбільш потребуючим дітям дарують подарунки та солодощі. Ініціатива «Народної допомоги» полягає в тому, щоб не тільки привітати дітей із святом Миколая, але й навчити їх робити щось власноруч, залучити до цікавого та корисного заходу та організувати їх дозвілля.

Саме тому, 17 грудня в «Народній допомозі» буде проведено святковий кулінарний майстер-клас, на якому діти зможуть гарно оформити «пряники-миколайчики», які символізують свято.

В гарній та дружній атмосфері, діти з соціально-незахищених родин та діти-сироти зможуть виявити власні творчі здібності, поспілкуватись між собою, отримати власноруч зроблені «миколайчики» та солодкі подарунки.

Для довідки:

Кулінарні майстер-класи щоп’ятниці проводяться в «Народній допомозі», як правило, вони є тематичними або присвяченими приготуванню конкретного блюда. Участь в майстер-класі може взяти кожен, хто бажає навчитись секретів кулінарного мистецтва, попередньо записавшись за тел. 585-156. Для представників соціально-незахищених верств населення та членів багатодітних родин, участь в майстер-класах безкоштовна.

Чернівецьке міське об’єднання громадян

“Народна допомога”

Україна, 58029

вул. Гайдара 9а,

Тел. (0372) 585-156


Tags: ,