Микола Федорук проведе урок заощадливості в ЗОШ №1

З уроку „Економно жити – себе і країну збагатити” 16 січня розпочнуться заняття в усіх школах міста. Про це повідомила начальник міського управління освіти Валентина Малишевська.

Мета уроку – ознайомити учнів з такими економічними поняттями, як „ресурси”, „бюджет” (бюджет держави та сім’ї, підприємства, установи, організації), „потреба”, сформувати ощадливість, вміння співвідносити свої бажання з можливостями, навчити економно та бережливо використовувати воду, газ, електроенергію, інші ресурси.

Школярі отримують практичне завдання – підрахувати, скільки грошей вони зможуть зекономити сімейному бюджету завдяки заощадливому використанню газу, води та світла. Для цього їх ознайомлять з тарифами на енергоносії та комунальні послуги, методами їх обрахунку та способами економії енергоносіїв – використанням у побуті енергозаощадливих приладів, утепленням приміщень тощо.

До експерименту із впровадження енергозаощадливих заходів залучать усі шкільні колективи. Через місяць за результатами енергоаудиту встановлять, яка школа найбільше зекономила енергоносіїв. Переможець отримає додаткові кошти на шкільні потреби – придбання нового обладнання.

До пропагування засад заощадливості серед юних чернівчан зголосилися долучитися міський голова Микола Федорук, його заступники, керівники департаментів та управлінь.
Зокрема, міський Микола Федорук урок заощадливості проведе у ЗОШ №1, Євген Прокопець – у ЗОШ №8, Інна Онацька – в гімназії №3.

Довідково. У ЗОШ№1 урок заощадливості розпочнеться 16 січня о 08.30. На уроки заощадливості запрошуються представники ЗМІ.

(с) Прес-центр Чернівецької міської ради

 • Lekssus

  Так, сьогодні директор отримала розпорядження зменшити споживання газу.

 • політика економії – вона тепер буде тотальною…

  але ж директори, мабуть, матимуть і особисту зацікавленість в тому, щоб побільше зекономити (на рівні відносин з райвідділами освіти та міським управлінням)

 • Lekssus

  ну, про цю зацікавленість відносин я не у курсі:)))

 • завжди є публічний рівень взаємовідносин між посадовцями, діяльність яких пов’язана між собою; і, звичайно ж, має бути й інший рівень:)

  я тут навіть не корупцію маю на увазі, а взагалі – там якась премія, там якесь інше сприяння..

  ну і навпаки – "палки в колеса" тощо

 • Lekssus

  я саме так і зрозуміла ваші слова)

 • Lekssus

  хоча, моя директриса могла б усе це робити і лиш за ідею, вона людина совка.

 • ой, це дуже вигідна людина – ладна лише за факт займання своєї поточної посади вже бути дуже і дуже вдячною та лояльною:))))

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото