Микола Федорук про підсумки минулого року

Сьогодні, 13 січня 2009 року в 202-му кабінеті Чернівецької міської ради відбулася традиційна прес-конференція міського голови Миколи Федорука за підсумками минулого року.

Спілкування з журналістами проходило в невимушеній, дружній та взаєморозуміючій обстановці – із усвідомленням спільного прагнення до кращого життя чернівчан та процвітання рідного міста.
Було згадано про святкування 600-річчя з дня першої писемної згадки про Чернівці; про скрутні часи через повінь, про проблемні моменти забудови міста, водопостачання, енергозабезпечення тощо.

А деякі проблемні питання пан Федорук зафіксував прямо під час прес-конференції та обіцяв розглянути їх найближчим часом.

На запитання про те, що “непогано б було мати місту власного гелікоптера” пан Федорук відмітив, що “проблем нема! треба тільки грошей…”

Навіть пан Кобевко проявив значно нижчу активність, ніж зазвичай.

А пан Федорук задав сам собі запитання, над яким, стверджує він, розмірковував перед прес-конференцією: “яка подія для мене стала подією року?” – і сам же відповів:
“для мене подія року-2008 – це те, що вулиця Ольги Кобилянської стала пішохідною.”

“І ніхто від цього не помер, – додав пан Федорук, – і підвозити продукти до крамниць є можливість, і, не дай Боже, якщо допомога екстренна комусь знадобиться – під’їзди є.”

А на перспективу Микола Трохимович поділився своєю мрією – щоб колись увесь історичний центр міста став пішохідним…

Що ж, Буковина online усім своїм складом підтримує таку перспективу і не полишає надії колись в майбутньому (сподіваємось, не дуже віддаленому) мати змогу щодня прогулюватись пішохідним центром прекрасного європейського міста Чернівці – міста з власною історією та незабутнім шармом.

Чернівцям в 2009-му році – процвітання, мудрості, статку!


Tags: , , , ,