Михайлу Папієву сьогодні -50!

Робочий день голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв сьогодні розпочав з привітання Президента України Віктора Федоровича Януковичаа о 8.35.
Привід поважний – ювілейний день народження Михайла Папієва.
Своє 50-ліття глава крайової виконавчої влади зустрічає на робочому місці. У графіку іменинника – відвідання геріатричного пансіонату в Садгорі і зустріч з літніми буковинцями, які поправляють тут здоров’я. Привід для таких навідин неабиякий, адже саме сьогодні міжнародна спільнота вшановує людей похилого віку. Хоча для Михайла Папієва, як він зізнався, таке спілкування звичне, і він не очікує для цього якогось особливого приводу чи червоної дати в календарі: соціальний захист людей був і залишається для нього пріоритетом номер один – свого часу як Міністра праці та соціальної політики, народного депутата, і як керівника виконавчої влади регіону.

Сьогодні ж Михайло Папієв вже мав виступ перед буковинськими освітянами, які відзначають своє професійне свято, знане в народі як День вчителя.
Також голова облдержадміністрації взяв участь в урочистостях з нагоди введення в експлуатацію будинку в сучасному житловому масиві “Чернівці-600” по вул. Червоноармійській, 160 обласного центру.
“Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку разом з мешканцями геріатричного пансіонату, вшанування освітян з нагоди їх професійного свята, відкриття сучасного житлового будинку, у якому справлять новосілля 130 сімей… Хіба можуть бути кращі дарунки до ювілею? Саме цим і запам’ятається мені моє 50-ліття. Бо, власне, своє завдання і покликання бачу в тому, щоб буковинцям краще жилося і вони комфортно почувались на своїй землі”, – сказав Михайло Папієв.

Інтернет -видання Буковина online приєднується до всіх привітань, які були висловлені Михайлу Папієву, і бажає міцного здоров”я, всіляких успіхів та творчої наснаги!


Tags: , ,