Міжнародний фестиваль румунського фольклору

VI міжнародний фестиваль-конкурс румунського фольклору “Розмаїття квіткового саду ” відбудеться 8-10 жовтня у Чернівцях.
Організатором фестивалю є Буковинський мистецький центр відродження та сприяння розвитку румунської традиційної культури, який на підтримку цього соціального молодіжного проекту отримав грант Чернівецької міської ради.
Співорганізаторами фестивалю виступають Сучавський Центр культури «Буковина» та обласний центр естетичного виховання « Юність Буковини» . У фестивалі беруть участь діти та молодь з України, Румунії, Молдови та Болгарії.

Телевізійний фестиваль-конкурс румунського фольклору Буковинський мистецький центр відродження та сприяння розвитку румунської традиційної культури започаткував у 2004 році у партнерстві з Чернівецькою обласною державною телерадіокомпанією. Фестиваль, який отримав широку популярність серед румунської громади України, у 2006 році здобув статус Міжнародного.

Основним завданням фестивалю “Розмаїття квіткового саду ” є підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння розвитку музичної культури та художньої творчості.

З матеріалів фестивалю буде підготовлено телевізійні та радіопрограми, які транслюватимуть всі медіа-партнери, серед яких Закарпатська ОДТРК, TVRЯси, TVR3, TVR International, TVФаворит, Радіо Буковина, Радіо Україна International,Радіо Romania- International.

Серед основних заходів фестивалю – виступи солістів-виконавців на народних інструментах, троїстих музик, вокальних, фольклорних та танцювальних колективів. Програмою також передбачається проведення науково-практичної конференції та круглого столу.

Фінал та Гала концерт лауреатів фестивалю відбудуться 9-10 жовтня в обласному центрі естетичного фестивалю « Юність Буковини»

Прес-служба Чернівецької міської ради


Tags: , ,