Медведев про Україну

Ось, до речі, і сам запис із відеоблога президента Росії (на який вже опубліковано заяву БНСБ):

Промова, мабуть, не потребує жодних коментарів: і так усе зрозуміло.
Зрозуміло, що Україна не має ніякого суверенітету,
зрозуміло, що Росія братній народ напризволяще не залишить, а “допоможе” чим зможе;
зрозуміло, що Україну можна ображати як завгодно, і її найвищих посадових осіб також: нікому нічого за це не буде, усе з’їмо, усе проковтнемо;
…..

Але разом з тим не можна не відмітити: блог президента Росії є технічно зроблений гарно і прогресивно; крім того – блог Медведева у ЖЖ.
Грамотно зроблено.

  • Anonymous

    Інтонація і міміка Медвєдєва вигляділи трохи театрально, але головне – зміст його промови. Якщо Росія хоче викликати до себе симпатії українців, такий стиль не додасть їй нових прихильників і відверне від неї старих. Взаємна неприязнь В.Ю. і Д.М. відома вже більше року, а особисті антипатії політики такого рангу навряд чи повинні виставляти на показ. Коментувати заяву будуть всі, кому потрібно зайвий раз попіаритись. Мета заяви одна: рекомендувати, для поліпшення стосунків між державами, свого кандидата, а інакше відключать газ, припинять торгівлю, введуть візовий режим, і т.п. Кандидат – Янукович, якого Москві не вдалося посадити на трон у 2004р.і який хвостиком бігав за Патріархом.

  • симпатії українців не може викликати, але українців на Україні не так баато:)

    а настроїв у нас на кшталт "путін-мєдвєдєв – молодці, а наші тільки все псують" таки дуже багато..

  • Денис

    Потому что действительно наши шпионы у руля всё "портят". Еще и разжигают искусственную вражду и т.д. А у Путина, по-моему, личная неприязнь не к Ющу, а к украинскому политическому курсу.

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото