У Чернівцях відбудеться марш, приурочений до річниці гайдамацьких повстань

16 квітня у нашому місті автономні націоналісти планують провести гайдамацький марш – це перша подібна подія правої молоді в Чернівцях.
Ми поспілкувалися з  одним з організаторів маршу – Сергієм.
Сергій розповів, що автономний опір – це новий за формою і за змістом рух, який пропонує нові методи боротьби з системою, несе нові ідеї для відродження народу.
“Правильність боротьби для нас,- зауважив Сергій, – перевіряється лише її успіхом, а правильність ідеології лише її відповідністю соціальним і національним інтересам народу, які є однаково важливими. Наразі, жодна з існуючих політичних партій цим ідейним вимогам не відповідає, а жодна з націоналістичних організацій не досягла успіхів в політичній боротьбі, зокрема створенні політичної партії, яка зможе боротись за владу”.
“Автономні націоналісти дотримуються націонал-соціалістичної ідеології та прагнуть об’єднати всіх соціально і національно мислячих громадян, тому,- розповів Сергій, – ми виступаємо проти влади грошей, нетрудових прибутків, процентів, експлуатації, проти споживацтва, егоїзму одиниці, проти змішування народів, світової гегемонії і злочинної політики США, Ізраїлю, РФ, а також проти культурної і фізичної деградації, підміни традиційних цінностей.
Замість діючої системи, ми пропонуємо новий лад соціальної і національної справедливості – створення народної спільноти всіх працюючих українців, об’єднаних вірою в те, що загальне добро стоїть перед особистим, а ,зрештою, це і є національна свобода України і соціальна свобода трудящих українців”.
Збір учасників маршу відбудеться 16 квітня о 13.00 біля стадіону “Буковина”.


Tags: ,