У Чернівцях відбудеться марш, приурочений до річниці гайдамацьких повстань

16 квітня у нашому місті автономні націоналісти планують провести гайдамацький марш – це перша подібна подія правої молоді в Чернівцях.
Ми поспілкувалися з  одним з організаторів маршу – Сергієм.
Сергій розповів, що автономний опір – це новий за формою і за змістом рух, який пропонує нові методи боротьби з системою, несе нові ідеї для відродження народу.
“Правильність боротьби для нас,- зауважив Сергій, – перевіряється лише її успіхом, а правильність ідеології лише її відповідністю соціальним і національним інтересам народу, які є однаково важливими. Наразі, жодна з існуючих політичних партій цим ідейним вимогам не відповідає, а жодна з націоналістичних організацій не досягла успіхів в політичній боротьбі, зокрема створенні політичної партії, яка зможе боротись за владу”.
“Автономні націоналісти дотримуються націонал-соціалістичної ідеології та прагнуть об’єднати всіх соціально і національно мислячих громадян, тому,- розповів Сергій, – ми виступаємо проти влади грошей, нетрудових прибутків, процентів, експлуатації, проти споживацтва, егоїзму одиниці, проти змішування народів, світової гегемонії і злочинної політики США, Ізраїлю, РФ, а також проти культурної і фізичної деградації, підміни традиційних цінностей.
Замість діючої системи, ми пропонуємо новий лад соціальної і національної справедливості – створення народної спільноти всіх працюючих українців, об’єднаних вірою в те, що загальне добро стоїть перед особистим, а ,зрештою, це і є національна свобода України і соціальна свобода трудящих українців”.
Збір учасників маршу відбудеться 16 квітня о 13.00 біля стадіону “Буковина”.

 • андрюха

  круто,всі на марш!!!

  • Mykola

   були на марші? як враження?

 • Сашко

  Зачекай, до нього ше 11 днів) приходь і відчуєш як там)

  • Mykola

   16 ніяк, відрядження (тут до речі прямо в коменти можна фотки заливати

 • Женя

  Класні відчуття, пройшлись від стадіону "Буковина" до центральної площі, супер, всім дякую за учясть в марші, я кого є фотографії залийте будь-ласка

  • Mykola

   в коменти також, до речі, можна вставляти фотки, хто має – будемо раді бачити)

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото