Мамочки UA 2

30 травня 2010 року о 12.30 у Чернівцях на майданчику між стадіоном «Буковина» та ЦПКіВ ім.Т.Г.Шевченка та в Парку культури і відпочинку ім. Т. Г.Шевченка відбуватиметься соціальний проект “Парад дитячих колясок«Мамочки UA 2»», присвячений Дню захисту дитини.
Головною родзинкою свята буде «Парад дитячих колясок «Мамочки. UA»», де кожна мама зможе втілити в життя всі свої творчі задуми та фантазії щодо оформлення першого транспортного засобу свого малюка (звичайного дитячого візка,велосипедика) і перетворення його у казкову феєрію та пройти центральною алеєю парку парадною колоною. Всі зареєстровані учасники параду гарантовано отримають подарунок від спонсорів та організаторів, адже дітки так люблять подарунки!

Захід проводитиметься в м. Чернівці вдруге і спрямований на підтримку позитивного іміджу молодої сім”і та створення сприятливих умов для розвитку і спільного вдосконалення творчих здібностей у батьків та дітей.

Організатори свята зроблять все для того, щоб і дорослі, і діти залишились задоволеними. Цікаві вікторини, ігри, сімейні фото, подарунки від організаторів, казкові герої-ведучі створять дійсно теплу атмосферу.

Кожен, хто завітає на свято, спостерігатиме приємну картину – зацікавлені очі батьків та задоволення й радість малечі. А що може бути краще за дитячий сміх?! До того ж, розважаючись, діти матимуть змогу проявити себе, свій творчий потенціал, можливо, навіть виявити таланти.
Цікаві конкурси та розважальні зони підготують партнери проекту: «Сімейний клуб «Сім’я від А до Я», ТМ « Оптимікс» від Житомирських ласощів, ТОВ «Кімберлі Кларк Україна».

Програма проекту:
12.30 – Реєсстрація учасників (майданчик між стадіоном «Буковина» та входу в парк культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка)
13.00 – Початок заходу, початок програми.
13.30 – Урочиста хода парадною колоною по центральній алеї парку
14.00 – 16.00 – Визначення переможців та святкова розважально-концертна програма
Приблизна кількість учасників 1000 чоловік.

Організаторами даного заходу є міська громадська організація «Громадський Актив Міста» спільно з ПП «Промо-студія», за сприянням Центрального парку культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка.
Велику подяку висловлюємо партнерам та спонсорам проекту : ТОВ «Кімберлі Кларк Україна», «Сімейному клубу «Сім’я від А до Я», ТМ « Оптимікс» від Житомирських ласощів, ПП Хащуку Роману, приватному підприємству «Кур’єрська служба доставки 585-001».

Запрошуємо всіх до участі у даному заході!!!

(с)
ПП “Промо-студія”
58000 Україна,
м.Чернівці
вул.В.Винниченка 20 (2 поверх)
тел/факс (+38 0372) 585 – 001
моб. (+38 067) 372-20-32
www.promo-studio.in.ua


Tags: ,