Парад дитячих колясок 2010 “Мамочки UA”


______________________________
Сьогодні в Парку культури і відпочинку ім. Т. Г.Шевченка відбувся соціальний проект “Парад дитячих колясок «Мамочки UA 2», присвячений Дню захисту дитини.
В програмі свята були цікаві конкурси, вікторини та ігри. Кожний учасник отримав не тільки море позитивних емоцій, а і подарунки від організаторів.

“Пупси” розважали не тільки дітей.


Учасники параду отримали сертифікат про участь та іграшку від Романа Хащука.

___________________________________________
Надзвичайне “тигреня”.

А ось маленькі феї – їм також треба їсти, щоб рости і набиратися сил.


___________________________________________
“Валентинка” – ця команда отримала “приз глядацьких симпатій”
___________________________________________
Парад розпочався ходою від стадіону “Буковина” до фонтану у парку ім. Тараса Шевченка. Близько сотні батьків, дітей, родичів та знайомих викликали захоплені погляди у простих перехожих.
“Курчатко” на урочистому нагородженні вже солодко спало.

Журі довго вирішувало кому присудити першу премію – її отримала та ж команда , що і минулого року- тепер це “команда піратів”:

Чарівна піратка та майбутній пірат :)

Другу премію, зовсім неочікувано для них самих, отримала команда, коляска яких була у вигляді вагончиків поїзда, але до нагородження вони вже встигли розкласти свою коляску.

Третя премія відійшла “сім”ї бджілок”.
Спеціальна нагорода “Ретро” була присуджена за коляску, в якій ще 30 років тому виростала мама ось такої чудової дівчинки:

“Приз глядацьких симпатій” отримали:

Організаторами даного заходу є міська громадська організація «Громадський Актив Міста» спільно з ПП «Промо-студія», за сприянням Центрального парку культури і відпочинку ім.Т.Г.Шевченка.
Велику подяку організатори висловлюють партнерам та спонсорам проекту : ТОВ «Кімберлі Кларк Україна», «Сімейному клубу «Сім’я від А до Я», ТМ « Оптимікс» від Житомирських ласощів, ПП Хащуку Роману, приватному підприємству «Кур’єрська служба доставки 585-001».


Tags: , , , ,