Майнові, земельні та інші проблеми Головного управління рибоохорони в Чернівецькій області та Чернівецької обласної федерації спортивного рибальства

Саме таку назву мала сьогоднішня прес-конференція, що мала місце в прес-клубі реформ.
Участь взяли

(зліва праворуч)
Віталій Криворучко, в.о. голови Хотинської районної організації ВО “Свобода”, правозахисник
Руслан Гаврилець, заступник директора Чернівецької обласної федерації спортивного рибальства
Ярослав Когутяк, начальник Головного управління рибоохорони в Чернівецькій області
Віталій Мельничук, голова Чернівецької обласної організації ВО “Свобода”
Олександр Терещенко, голова профспілки Чернівцідержрибоохорони
Олег Воронцов, президент Чернівецької обласної федерації спортивного рибальства.

Суть питання виглядає приблизно так: з метою непрозорої приватизації та вітчуження майна і земельних ділянок Держкомрибгоспу задумана реорганізація обласних управлінь у Верхнє-Дністровське державне басейне управління охорони з використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства.
З якого приводу чиниться тиск на керівника Головного управління Чернівецької рибоохорони та його підлеглих.

З чим вони і звернулися до Чернівецької обласної організації ВО “Свобода” – саме до ВО “Свобода” тому, що “вони справжні патріоти України і завжди готові відстояти справедливість та інтереси народу”.

В.о. начальника новоствореного басейнового управління призначено пана Харабару – за фахом будівельника.

А майно та земельна ділянка в селі Дністрівка, зокрема, рекомендується в передачу приватному яхтклубу “Буковинські вітрила” (чув хтось про такого колись?…).

Сергій Машенцев, член федерації риболовного спорту України, чемпіон світу з зимової риболовлі – в свою чергу відмітив, що подібного безладу в галузі ніде в світі не бачив.
А на стороннє запитання про найбільшу впійману рибину сказав, що то був сом, 27 кілограмів, десь півтора метри завдовжки; було це 12 років тому на Дністрі.

Загалом, учасники прес-конференції звернули увагу на той факт, що подібні реорганізації проводяться вже втретє за останні два роки.
Мовляв, як лиш почне служба більш-менш ефективно працювати – в найменш підходящий для неї час (коли потрібно займатися нагальними прямими проблемами) організовується чергова реорганізація: то сформовується таке управління, то скасовується. І далі усе спочатку.


Tags: , , , ,