Mail.ua – 7 інвайтів (кодів запрошення)

Mail.ua – Національна поштова система (як стверджують розробники);

одразу спадає на думку, що це українська версія російського mail.ru (який так і не навчився розуміти українські символи) – але на сторінці “Про нас” бачимо:
Поштовий сервіс Mail.UA – це один з проектів інвестиційної компанії Internet Invest Group. Ми працюємо на ринку України з 1999 року і за цей час інвестували в створення і розвиток багатьох популярних українських інтернету-проектів:

Imena.UA
Mirohost.net
Аванпорт-дизайн
Украинская баннерная сеть
Infostore.org (який, звісно ж, наразі не в строю)

Що тут цікавого? – у першу чергу, адреса: Ваш електронна пошта матиме адресу вигляду vash_login@mail.ua. А це чи не найголовніше.

Далі – унікальний захист від спаму, цікавий інтерфейс, безліч тимчасових електронних скриньок вигляду tymchas_login@vash_login.mail.ua; також – така собі налаштовувана веб-сторіночка-візитівка з адресою www.vash_login.mail.ua.

Реєстрація наразі тільки за кодами запрошення, і сім таких кодів ми надамо першим семи бажаючим, що відпишуться у коментарях до публікації (і, звісно ж, залишуть адресу своєї електронної скриньки на яку потрібно буде прислати запрошення – ця адреса не буде публічною, її інші відвідувачі не побачать якщо Ви введете її лише у відповідній формі, а не в полі тексту коментаря).
UPD
Для ЖЖ-читачів достатньо залишити коментар, код запрошення надішлемо ЖЖ-повідомленням.

Крім того – варто поквапитися і зайняти “гарний” логін, доки користувачів у системі ще мало і усі цікаві імена ще не зайняті.

Приємних усім вражень від нового поштовика!


Tags: