Реєстрація малих архітектурних форм у Чернівцях

Якщо Ви являєтесь суб’єктом господарської діяльності і плануєте здійснювати торгівлю або надавати послуги в теплий період року з 01 березня по 01 листопада Вам потрібно отримати дозвіл на встановлення МАФ (мала архітектурна форма).
Пересувна МАФ – торговельне обладнання, низькотемпературний прилавок, лоток, ємність, торговельний автомат соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення для провадження підприємницької діяльності;
Стаціонарна МАФ – тимчасова одноповерхова споруда соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення для впровадження підприємнцицької діяльності, висотою не више ніж 4 метри, що має по зовнішньому контуру площу до 30 квадратних метрів, виготовляється з полегшених конструкцій і встановлюється тимчасово без закладення фундаменту.
Суб’єкт господарювання подає до департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради заяву-декларацію за формою, встановленою порядком у якому зазначається бажане місце, строк розміщення МАФ та її призначення.
На підставі заяви-декларації департамент реєструє МАФ. Відомості про реєстрацію МАФ є підставою для внесення її в базу даних обєктів торгівлі та сфери послуг міста Чернівці, яку реєструє адміністратор Дозвільного центру в установленому порядку.

Опис документів, що додаються до заяви-декларації:

а) виписка з Єдиного державного реєстру (для юридичних осіб та приватних підприємців);
б) паспорт прив’язки МАФ, що складається з схеми прив’язки МАФ; текстових матеріалів з вимогами щодо естетичного вигляду та інженерного забезпечення МАФ (у випадку реєстрації літнього майданчика – проектна або передпроектна документація, погоджена органами санітарно-епідеміологічного нагляду та держпожнагляду);
в) копія свідоцтва про державну реєстрацію;
г) копія 1, 2, 11 сторінок паспорта (для фізичних осіб-підприємців);
д) копія статуту (для юридичних осіб);
е) копія документу на землекористування (договір оренди, державний акт на право власності або постійне користування земельної ділянки для стаціонарних МАФ);
є) акт технічної комісії про введення МАФ в експлуатацію (для стаціонарних МАФ);
з) акт технічної комісії про визначення готовності МАФ до експлуатації в послідуючі роки (за наявності).
ж) договір про співпрацю (у випадку, якщо МАФ розміщується не на власній земельній ділянці).
* В разі відсутності документів на землекористування потрібно укладати договір встановлення земельного сервітуту з міською радою.

Начальник відділу при департаменті містобудівного комплексу
та земельних відносин міської ради з питань підготовки документів дозвільного характеру
Е.Батрановський
вул.Б.Хмельницького, 64-А, каб №103
тел/факс 52-65-36, e-mail: dozof@rambler.ru

(с) Прес-центр МР


Tags: