Людмила Жукова, перша персональна експозиція у Чернівцях

23 вересня у Чернівецькому художньому музеї відкрилася виставка Людмили Жукової, надзвичайно цікавої та самобутньої україно-кіпрської мисткині. Людмила Жукова народилась 16 липня 1952 року в Чернівцях. У 1968 році вступила до Вижницького коледжу прикладного та декоративного мистецтва, який закінчила у 1973 році за фахом дизайн. Пізніше займалася живописом, дизайном та викладала образотворче мистецтво у Школі Мистецтв м.Северомуйськ (Сибір, Росія). Протягом свого життя художниця цікавилася традиційним іконописом, і це привело її на Кіпр, де вона у 2002-2005 роках навчалася техніці Візантійського іконопису.

У 2006-2008 роках брала участь у виставках в галереях м.Лимасола і Нікосії на Кіпрі, а у 2008 році її твори експонувалися у галереї «Неф» Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

В своїй творчості пані Людмила застосовує прийоми й технологію класичного візантійського іконопису, її роботи відображають сучасне використання левкасу, яєчної темпери та сусального золота.

Нинішня виставка – перша персональна експозиція мисткині у рідному місті. На ній представлено 34 твори, які висвітлюють особливості стилістичної манери та розмаїття жанрового діапазону талановитої художниці.

ДОВІДКА.

Персональні виставки Л. Жукової:

2006 – галерея ART Mikhail Ebanoidze, Лімассол, Кіпр
2007 – галерея «Artio», Нікосія, Кіпр
галерея «Hi-Tek», Нікосія, Кіпр
«Londa Hotel», Лімассол, Кіпр
«Elvira Art Gallery», Нікосія, Кіпр
2008 – «Diachroniki Gallery», Нікосія, Кіпр
галерея «Неф» Національного Києво-Печерського історико-
культурного заповідника, Київ
2009 – Чернівецький обласний художній музей

Фото і текст –
Альберт Комарі,
старший науковий співробітник
Чернівецького художнього музею
[artmuz_nv@ukr.net]


Tags: , , , ,